Pharell Williams ikoną mody 2015

Council of Fashion Designers of America ogłosiła Pharella Williamsa ikoną mody 2015. To fakt, styl artysty stał się niemal tak rozpoznawalny jak jego muzyka.

Williams może się nawet pochwalić kilkoma udanymi projektami modowymi- na jego koncie są bardzo udane kolaboracje z takimi markami jak Uniglo, Moynat, adidas, G-Star i Moncler. Pojawił się również u boku Cary Delevingne w kampanii Chanel. Uznanie w oczach Karla Lagerfelda to nie mały sukces.

Od początku kariery, artysta wyróżniał się swoim ekscentryzmem i kreatywnym podejściem do mody, czasami przekraczając  granicę tradycyjnych norm przypisanych stylowi męskiemu. Już w zeszłym roku muzyk został umieszczony na liście najlepiej ubranych osób według magazynu „Vanity Fair”. Tegoroczną nagrodę dla ikony mody odbierze pierwszego czerwca w Alice Tully Hall w Nowym Yorku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News