autokracja

Pezet sprzedaje samochód. Legendarny Lexus LS400 za 100 000 zł

Jednym ze znaków rozpoznawczych Pezeta od wielu lat był jego Lexus LS400. Samochód robił wrażenie ze względu na interesujące przeróbki oraz niebanalny wygląd. Raper zdecydował się jednak na sprzedanie go. Co wiemy o jego aucie?

Lexus LS400 – oczko w głowie Pezeta

LS400 nawet bez przeróbek robi wrażenie na drodze. Wyróżnia się przede wszystkim niebanalną konstrukcją nadwozia oraz dostojnym, eleganckim wyglądem. Kiedy wgłębimy się w szczegóły techniczne, naszym oczom ukaże się 4-litrowy silnik V8 o mocy 250 KM. Według producenta prędkość maksymalna tego modelu to 250 km/h, zaś do setki rozpędza się w nieco ponad osiem sekund.

Pezet zdecydował się na znaczne zmodyfikowanie swojego samochodu. Warto zwrócić uwagę chociażby na zawieszenie typu air-ride. Technologia ta umożliwia dostosowanie wysokości podwozia do potrzeb kierowcy; odbywa się to za pomocą przycisków. Ponadto możemy podziwiać bardzo bogaty pakiet body kit, komplet dużych felg oraz końcówki układu wydechowego, które są znacznie większe niż w oryginale.

Gdzie można kupić samochód Pezeta?

Zmodyfikowanego Lexusa LS400 Pezeta próżno szukać na najpopularniejszych serwisach aukcyjnych i motoryzacyjnych takich jak OtoMoto, Allegro czy OLX. Raper prawdopodobnie uznał, że chce oddać swoje oczko w głowie w ręce prawdziwego pasjonata, w związku z czym ogłoszenie możemy znaleźć na grupie dla miłośników tego konkretnego modelu na Facebooku – „Lexus LS400 Polska„.

Ogłoszenie nie zostało wprawdzie umieszczone przez samego Pezeta, ale fani natychmiast rozpoznali ten konkretny model ze względu na charakterystyczne przeróbki. Pezet nie został również wspomniany konkretnie w opisie, ale można łatwo wywnioskować, że chodzi właśnie o niego:

Może ktoś chciałby sobie zrobić fajny prezent. Jest do kupienia auto legenda od człowieka legendy. Cena w okolicach 100tys. Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany proszę napisać do mnie wiadomość.

Pezet – legenda polskiego rapu

Niewiele jest postaci bardziej zasłużonych dla polskiego rapu niż Pezet. Przez ponad 20 lat jego kariery doczekaliśmy się wielu wybitnych albumów oraz hitów, które do tej pory goszczą w słuchawkach fanów tego gatunku. Poza solową karierą jest również częścią składu Płomień 81 (wraz z Onarem). Współpracował z Noonem, Sidneyem Polakiem, Taco Hemingwayem czy – ostatnio – Sokołem. Jego koncert na warszawskim Torwarze można zobaczyć na platformie HBO.

Zobacz także: Lexus NX – technologia i elektryczna moc

Komentarze
Rate this post
Kuba Łaszkiewicz

Recent Posts

Stranger Things – najlepiej ubrani członkowie obsady

Stranger Things to popularny serial amerykański stworzony dla Netflixa. Jego fabuła zaczyna się od zaginięcia…

2 dni ago

BAPE x Minions – Minionki: wejście w streetwear

BAPE po raz kolejny uderza w świat kina. Z myślą o swoich najmłodszych odbiorcach, firma…

3 dni ago

Wielki powrót Travisa Scotta – Cactus Jack & Dior

Travis Scott wydaje się jedną z najważniejszych postaci ze świata show biznesu. Zwłaszcza jeśli mowa…

4 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Herbert George Wells

Wszyscy znają „Wehikuł czasu” i „Wojnę światów”, niewiele więc pożytku przyjdzie ze wspominania ich po…

5 dni ago

Levi’s® x Naomi Osaka w najnowszej kolaboracji

Kiedy dochodzi  do starcia mody i sportu, nie ma miejsca na przegranych. A z pewnością…

6 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Witold Gombrowicz

Warto przeszczepić co nieco z edukacyjnych obowiązków na wakacyjne przyjemności. Na przykład ponowną lekturę Gombrowicza.…

7 dni ago