Perełki polskiego designu, czyli kolejna edycja Targów Rzeczy Ładnych

Stoiska z ozdobnymi kubkami i ludzie stojący obok

Wszystko co nowe i ciekawe w polskim designie w jednym miejscu – Targi Rzeczy Ładnych zapraszają na specjalną edycję TRŁ FRESH! w nowej fantastycznej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser.

Już w najbliższy weekend 29-30 września podczas kolejnej edycji Targów Rzeczy Ładnych, zaprezentuje swoje prace 150 wystawców w tym prawie 70 debiutantów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wydarzeniu będą towarzyszyć otwarcie wystawy polskiego designu TEXTURA. A Polish Touch organizowanej wraz z Instytutem Adama Mickiewicza, oraz otwarcie TRŁ CONCEPT STORE – sklepu z polskim designem na terenie Konesera.

TRŁ FRESH! to nowe otwarcie targowego sezonu w Warszawie. Specjalna edycja największych targów designu została poświęcona premierom i nowościom. Kilkudziesięciu debiutantów i setki nowych produktów od ulubionych marek publiczności Targów Rzeczy Ładnych.

Jak zwykle wystawcy zaprezentują się w ośmiu strefach tematycznych MEBLE, CERAMIKA I SZKŁO, LAMPY, TEKSTYLIA, PRINT, DZIECI, AKCESORIA I WELLNESS.

Zależy nam na promocji dobrej jakości w polskim designie i pokazywania nowych marek szerokiej publiczności – dlatego na TRŁ FRESH! Zobaczą Państwo tak dużo nowych projektantów i nowych kolekcji od znanych marek – mówią organizatorzy.

Wśród premierowych wystawców są m.in. znakomite meblowe Wood Republic i Plywood Project, ceramiczne Wzorowe Towarzystwo, dziecięce Hi Little, plakatowe Someart, wellnessowe Ondo Pracownia i dziesiątki innych. Zobaczymy też najlepsze znane marki z całej polski, m.in: Wood&Paper z Łodzi, kwiaciarnię Kwiaty&Miut z Poznania, czy ÅOOMI DESIGN STUDIO ze Śląska.

Tej edycji Targów Rzeczy Ładnych towarzyszy otwarcie wystawy TEXTURA. A Polish Touch, która była prezentowana przez Instytut Adama Mickiewicza na targach designu w Londynie. Polska premiera tej ekspozycji to inauguracja współpracy pomiędzy TRŁ i IAM mającej na celu prezentację najlepszych wystaw polskiego designu polskiej polskiej publiczności.

Textura to podróż po wzorach, fakturach i deseniach, obecnych od dziesiątek lat w polskim projektowaniu. Na wystawie zobaczymy kilkadziesiąt obiektów – tkanin, przedmiotów użytkowych i materiałów, które wyróżniają się oryginalnością w dotyku. Ich twórcami są między innymi: Oskar Zięta, Malwina Konopacka i Aleksandra Gaca. Kuratorką wystawy jest Paulina Matusiak.

Organizatorzy TRŁ zapraszają też na otwarcie TRŁ CONCEPT STORE – stacjonarnego sklepu z najlepszym polskim designem, który będzie mieścił się na terenie Centrum Praskiego Koneser. Najlepsze marki znane z Targów Rzeczy Ładnych i portalu targirzeczyladnych.pl teraz będą do zobaczenia i kupienia na co dzień w odnowionych industrialnych wnętrzach Konesera.

Zapiszcie w kalendarzach: 29-30 września, Centrum Praskie Koneser, wstęp 10 PLN (dzieci do lat 12 bezpłatnie). Wstęp na wystawę TEXTURA. A Polish Touch – bezpłatny! TRŁ Concept Store – 29 września otwarcie!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/245734349583713/

Zdjęcie wyróżniające: Albert Zawada

TRŁFRESH IG Perełki polskiego designu, czyli kolejna edycja Targów Rzeczy Ładnych

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News