Październik na Netflix. Wybraliśmy 10 filmów i seriali, które musicie obejrzeć w tym miesiącu

Kobieta stojąca przy ścianie w szafkami

Październik oficjalne rozpoczęty. Wieczory robią się coraz dłuższe, a dni coraz chłodniejsze. Na te jesienne bolączki nie ma nic lepszego niż odpalenie dobrego filmu lub serialu na Netflix.

A tych w październiku będzie sporo. I to zarówno powrotów naszych ukochanych seriali, jak i filmowych, czy serialowych nowości. Świętując rozpoczęcie października wybraliśmy dla was kilka nowości, które jeszcze w tym miesiącu dołączą do bazy Netfliksa!

1. Peaky Blinders: Sezon 5

W 1929 roku rodzinę Shelbych dotyka krach na giełdzie. Tommy musi stawić czoło młodszym członkom rodziny, którzy zagrażają jego władzy, oraz faszystom.

Premiera: 4 października

2. Big Mouth: Sezon 3

Głupawe kartki. Żenujące łzawe teksty. I masa nerwów. Andrew, Nick, Jessi i reszta są zgodni co do jednego — walentynki to jedno wielkie pole minowe.

Premiera: 4 października

3. Raising Dion

Samotna mama ukrywa supermoce swojego syna, aby chronić go przed światem, a przy tym stara się ustalić, skąd właściwie się wzięły i jak zginął jej mąż.

Premiera: 4 października

4. Insatiable: Sezon 2

https://www.youtube.com/watch?v=E48c1eqhm_8

Patty i Bob zaliczają konkurs za konkursem, zostawiając za sobą kolejne ofiary. Coraz bardziej dręczą ich wyrzuty sumienia i problemy osobiste.

Premiera: 11 października

5. El Camino: Film „Breaking Bad”

Co się stało z Jessem Pinkmanem? Oto spin-off wielokrotnie nagradzanego serialu, który zgromadził wokół siebie rzesze fanów.

Premiera: 11 października

6. Życie z samym sobą

Rozczarowany życiem i miłosnymi porażkami mężczyzna poddaje się tajemniczej terapii. Zaraz potem odkrywa, że został zastąpiony lepszą wersją samego siebie.

Premiera: 18 października

7. Daybreak

Bohaterem tego dowcipnego serialu jest nastoletni outsider poszukujący swojej zaginionej sympatii w postapokaliptycznym świecie pełnym zombie i gangów rodem z Mad Maxa.

Premiera: 24 października

8. The Kominsky Method: Sezon 2

Nauczyciel aktorstwa Sandy Kominsky i jego najlepszy przyjaciel Norman Newlander z uśmiechem stawiają czoła blaskom i cieniom starości.

Premiera: 25 października

9. Trauma

Jego żona i córka zaginęły podczas wizyty na ostrym dyżurze. Teraz musi znaleźć w sobie odwagę, by rozwiązać zagadkę — o ile najpierw nie oszaleje.

Premiera: 11 października

10. Pralnia

Wdowa (Meryl Streep) odkrywa, że dwóch prawników (Antonio Banderas i Gary Oldman) wykorzystuje globalny system finansowy do własnych celów. Reżyseruje Steven Soderbergh.

Premiera: 18 października

11. Nadal wam mało?

Tu zobaczycie wszystkie październikowe premiery! Miłego oglądania!

Rate this post