Parkiet jest dla każdego! Jamie xx powraca

Jamie xx, Fot. Alasdair McLellan

Chciałem zrobić coś zabawnego, radosnego i introspektywnego jednocześnie. Najlepsze momenty na parkiecie są dla mnie zazwyczaj takie.
Nie mogę się doczekać, aż podzielę się tym z wami – Jamie xx

jamie Parkiet jest dla każdego! Jamie xx powraca
Jamie xx, poszukujący vinyli w sklepie z płytami w Nowym Jorku, fot. Jamie-James Medina/Courtesy

Jestem niewiarygodnie szczęśliwy

Długo kazał na siebie czekać. Jednak to już oficjalne. 20 września 2024, nakładem Young ukaże się solowy album Jamie xx „In Waves”. Co więcej, na płycie pojawią się takie persony jak Robyn, Panda Bear, Kelsey Lu, Romy i Olivier Sim. Jak napisał na swoim Instagramie Jamie:

Mój nowy album, „In Waves” , ukaże się 20 września. Jestem niewiarygodnie szczęśliwy.
Minęło trochę czasu… i wiele się w tym czasie wydarzyło. Wzloty i upadki, dorastanie, zastanawianie się nad różnymi rzeczami, a potem wielokrotne zapominanie o tym wszystkim. Wydarzenia zmieniające życie i wydarzenia zmieniające świat. Te fale, których wszyscy doświadczyliśmy razem i osobno.
Chciałem zrobić coś zabawnego, radosnego i introspektywnego jednocześnie. Najlepsze momenty na parkiecie są dla mnie zazwyczaj takie.
Nie mogę się doczekać, aż podzielę się tym z wami.
Love Jamie xx

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Źródło: instagram.com

 

Na nadchodzącym albumie DJ-a i producenta znajdzie się także nowy singiel „Treat Each Other Right”. Wydany 4 czerwca, wraz z teledyskiem nakręconym we współpracy z fotografką i reżyserką Rosie Marks, przedstawiającym nieudane przyjęcie weselne, ozdobione neonami. Marks tworzyła zdjęcia i filmy dla Martine Rose, Miu Miu i Marca Jacobsa. Regularnie współpracuje z dziennikami The New York Times i magazynem Double. Swoją drogą, oglądając teledysk, rodzi się w głowie myśl: nie jesteśmy w stanie pasować do każdego miejsca, w którym się w życiu znajdziemy. Jednak parkiet, jest absolutnie dla każdego!

Jamie xx i jego święta dwunastka „In Waves”

In Waves zawiera kwietniowy singiel „ Baddy on the Floor ” z udziałem Honey Dijon. Album zawierający 12 utworów zostanie wydany w wersji deluxe, zawierającej single „ It’s So Good ”, „ Kill Dem ” i „ Let’s Do It Again ” oraz dwa nowe dodatkowe utwory, z których jeden z Erykah Badu. W najbliższym czasie Jamie xx zagra na  Glastonbury oraz Pitchfork Music Festival.

In Waves:

1. ‘Wanna’
2. ‘Treat Each Other Right’
3. ‘Waited All Night’ (ft. Romy & Oliver Sim)
4. ‘Baddy On The Floor’ (ft. Honey Dijon)
5. ‘Dafodil’ (ft. Kelsey Lu, John Glacier & Panda Bear)
6. ‘Still Summer’
7. ‘Life’ (ft. Robyn)
8. ‘The Feeling I Get From You’
9. ‘Breather’
10. ‘All You Children’ (ft. The Avalanches)
11. ‘Every Single Weekend’ (Interlude)
12. ‘Falling Together’ (ft. Oona Doherty)

Tekst: Marta Duszyńska

Zobacz też: Empire Of The Sun. Powrót, nowy singiel i NOWA ERA

Empire Of The Sun. Powrót, nowy singiel i NOWA ERA

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News