Para chciała zrobić „romantyczne” zdjęcie z wakacji na Instagram. Ludzie nazwali ich idiotami

Dwa zdjęcia przedstawiające całującą się parę

Miłość w dobie Instagrama wymaga poświęceń. Idealne zdjęcie z drugą połówką to absolutny must-have. Cienka jest jednak granica między internetowym dowodem miłości a głupotą.

Kelly Castille i Kody Workman to para, która sukcesywnie prowadzi na Instagramie konto @positravelty, gdzie pokazuje 62 tysiącom obserwatorów, jak pięknie żyć. A przynajmniej tak im się wydaje, nie oceniamy, mamy nadzieję, że ich prawdziwe życie jest równie piękne.

Jednak niedawno dodane przez parę zdjęcie wzbudziło sporo kontrowersji. Fotografia przedstawia całującą się parę — on stoi w basenie, ona dynda nad przepaścią po drugiej stronie, trzymana jedynie jego ramionami.

Chociaż zdjęcie zgromadziło 18 tysięcy serduszek, znalazło się sporo przeciwników tego pomysłu, nazywając parę idiotami, którzy narażają się na śmiertelne niebezpieczeństwo, tylko po to, by zdobyć lajki.

View this post on Instagram

🇺🇸 Our greatest strength in life, our most important principle, is discernment. Only you can know your body, feel the space around you and understand your capabilities. We would all do well to remember this, knowing that not every action, style or path we witness through others is or should be, replicated. At the end of the day we are to hold ourselves accountable for the decisions that we make. ※ 🇵🇦 La mejor fortaleza en la vida, el moral más importante, es discernimiento. Solo puedes entender tu cuerpo, sentir el espacio que te rodea y comprender tus capacidades. Haríamos bien en recorder este, sabiendo que no toda acción, estilo o camino que presenciamos por otros es o debe ser, replicado. Al final del dia, somos responsables de las decisiones que hacemos. ※ Thank you @kayonjungleresort for an unforgettable experience! ※ ※ #balitravel #couplesgoals #ilovetravel #bestplaces #baligasm #ubud #balitravel #novios #junglelife #viajeros #wetravel #travelinspo #adventurous #indonesiaparadise #speechlessplaces #infinitypool #welltraveled #earthpix #baliholiday

A post shared by Kelly + Kody ⚤🇺🇸 (@positravelty) on

Co za idiotyczne zdjęcie. Kiedyś któreś z was przez to spotka się ze śmiercią, zobaczymy wtedy, czy Instagram był tego wart — napisał jeden z użytkowników Instagrama pod postem.

Najgłupsza rzecz, jaką dzisiaj widziałem. Wyobraź sobie, że mogła ci się wyślizgnąć i spaść. A to wszystko tylko po to, by zdobyć 5-minutową sławę na Instagramie — dodał ktoś inny.

Wiecie, że inni ludzie mogą brać z was przykład chcąc zrobić równie piękne zdjęcie i może to się skończyć tragedią — skwintował kolejny komentujący.

Para postanowiła zareagować na negatywne komentarze, tłumacząc, że sytuacja w rzeczywistości nie była wcale niebezpieczna, a dla nich była to po prostu dobra zabawa.

W rzeczywistości oboje byliśmy bezpieczni i nie istniało żadne zagrożenie życia. Poniżej kadru znajduje się drugi basen, który wycięliśmy ze zdjęcia dla uzyskania lepszego efektu. Rozważaliśmy wszystkie za i przeciw tego zdjęcia przez kilka dni. Jesteśmy podróżnikami, poszukiwaczami przygód.

Być może i tak było, może para faktycznie była bezpieczna, ale wciąż — czy warto było szaleć tak dla kilku tysięcy lajków?

Komentarze
Para chciała zrobić „romantyczne” zdjęcie z wakacji na Instagram. Ludzie nazwali ich idiotami
Oceń artykuł