Panna Młoda na sesję zamiast przyjaciółek zaprosiła kumpli?

pieciu mezczyzn w rozowych szlafrokach i kobieta w bialym szlafroku

Panna młoda, jej przyjaciółki – druhny, piękne suknie i przygotowania do wielkiego dnia. Z tego znane są tradycyjne sesje ślubne. 24-letnia studentka inżynierii komputerowej postanowiła zrobić wyjątek i zaprosiła na swoją sesję ślubną mężczyzn, którzy wystąpili w roli druhen w różowych szlafrokach.

Rebeca Abrantes z Brazylii studiuje inżynierię komputerową, jest jedną z czterech kobiet na swoim kierunku. Na co dzień otaczają ją głównie mężczyźni, nic więc dziwnego, że w gronie jej przyjaciół brakuje kobiet. Wpadła więc na pomysł zaproszenia na sesję ślubną swoich kumpli. Pięciu przyjaciół w satynowych szlafrokach pomaga jej w przygotowaniach depilując nogi i poprawiając makijaż. Przy tym świetnie się bawią i popijają drinki. Zdjęcia wyszły przeuroczo i zabawnie. Zobaczcie sami.

Kobieta leżąca w kółku z piecioma mężczyznami, wszyscy są ubrani w różowe szlafroki i mają ogórki na oczach Dziewczyna w białym szlafroku i pięciu mężczyzn w różowych szlafrokach - mężczyzni mają nałożony krem do golenia Kobieta i pięciu mężczyzn siedzą i przeglądają gazetę Kobieta w białym szlafroku i pięciu mężczyzn w różowych szlafrokach golą sobie nogi pieciu mezczyzn w rozowych szlafrokach i kobieta w bialym szlafroku pija alkohol z czerwonych kubeczkowTekst: Magdalena Paszt

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News