Pan-Pot & Catz ’N Dogz przywitają czerwiec w Smolnej ?

Zdjęcia dwóch zespołów: po lewej dwóch mężczyzn ubrany w pluszowe kostiumy, po prawej, dwóch mężczyzn ubranych w ciemne koszulki

Czerwiec już za pasem, pogoda nareszcie dopisuje, więc czas przygotować się do kolejnej imprezy. Tym razem w warszawskim klubie SMOLNA wystąpią dwa znakomite duety: Pan-Pot & Catz 'N Dogz.

Pan-Pot, czyli Tassilo Ippenberger oraz Thomas Benedix to jeden z najbardziej charakterystycznych duetów w tanecznej elektronice. Projekt oficjalnie zadebiutował w 2005 roku i to nie byle gdzie, bo w barwach uznanego mobilee records, współzarządzanego przez Anję Schneider.

To tam ukazały się również ich wielkie póżniejsze hity, takie jak Captain My Captain, Gravity czy Mental Rush, a sety cyklicznie grane chociażby na imprezach z cyklu Mobilee Rooftop oraz na wielkim Time Warp dały im bardzo wysoką pozycję na scenie techno. Co ważne, Tassilo i Thomas cały czas nie spoczywają na laurach i od kilku lat prowadzą własną wytwornię Second State oraz dzięki najnowszym technologiom wciąż udoskonalają swoje występy na żywo

Z kolei catz n dogz to jeden z najważniejszych polskich projektów na scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat. Duet tworzą Wojciech i Grzegorz, którzy wspólnie produkują, występują oraz prowadzą znany już na całym świecie label Pets Recordings. Artyści mają na swoim koncie 3 pełne albumy, mnóstwo świetnie przyjętych EP-ek oraz remiksy m.in. dla Basement Jaxx czy Kings Of Leon.

Największym dowodem jakości projektu są marki, z którymi miał okazje współpracować – mowa tu m.in. o Dirtybird, Get Physical Music, Aus Music oraz Watergate Records, którego nakładem ukazał się ostatnio autorski mix Catz n’ Dogz z numerem 22.

Kilka dni po ich występie na Smolnej ukaże się kompilacja Friends Of Pets, czyli aż 16 utworów od artystów zaprzyjaźnionych z Pets Recordings, między innymi od Jacek Sienkiewicz, SLG, TILL VON SEIN, Kornél Kovács czy Adam Port.

Oba zespoły wystąpią już 2 czerwca 2017. Pan-Pot, razem z Leon / PL i Truant pojawią się na głównej scenie klubu Smolna, zaś Catz ’N Dogz razem z Seltron400: SLG & Eltron John, Earth Trax, Universo, Karol Aleksander, Newborn Jr. wystąpią na Patio. Start imprezy o 20:00, a po więcej informacji klikajcie TUTAJ.

Plakat promujący koncert Smolna: Pan-Pot & Catz ’N Dogz

Rate this post