Pan-Pot & Catz ’N Dogz przywitają czerwiec w Smolnej ?

Zdjęcia dwóch zespołów: po lewej dwóch mężczyzn ubrany w pluszowe kostiumy, po prawej, dwóch mężczyzn ubranych w ciemne koszulki

Czerwiec już za pasem, pogoda nareszcie dopisuje, więc czas przygotować się do kolejnej imprezy. Tym razem w warszawskim klubie SMOLNA wystąpią dwa znakomite duety: Pan-Pot & Catz ‘N Dogz.

Pan-Pot, czyli Tassilo Ippenberger oraz Thomas Benedix to jeden z najbardziej charakterystycznych duetów w tanecznej elektronice. Projekt oficjalnie zadebiutował w 2005 roku i to nie byle gdzie, bo w barwach uznanego mobilee records, współzarządzanego przez Anję Schneider.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


To tam ukazały się również ich wielkie póżniejsze hity, takie jak Captain My Captain, Gravity czy Mental Rush, a sety cyklicznie grane chociażby na imprezach z cyklu Mobilee Rooftop oraz na wielkim Time Warp dały im bardzo wysoką pozycję na scenie techno. Co ważne, Tassilo i Thomas cały czas nie spoczywają na laurach i od kilku lat prowadzą własną wytwornię Second State oraz dzięki najnowszym technologiom wciąż udoskonalają swoje występy na żywo

Z kolei catz n dogz to jeden z najważniejszych polskich projektów na scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat. Duet tworzą Wojciech i Grzegorz, którzy wspólnie produkują, występują oraz prowadzą znany już na całym świecie label Pets Recordings. Artyści mają na swoim koncie 3 pełne albumy, mnóstwo świetnie przyjętych EP-ek oraz remiksy m.in. dla Basement Jaxx czy Kings Of Leon.

Największym dowodem jakości projektu są marki, z którymi miał okazje współpracować – mowa tu m.in. o Dirtybird, Get Physical Music, Aus Music oraz Watergate Records, którego nakładem ukazał się ostatnio autorski mix Catz n’ Dogz z numerem 22.

Kilka dni po ich występie na Smolnej ukaże się kompilacja Friends Of Pets, czyli aż 16 utworów od artystów zaprzyjaźnionych z Pets Recordings, między innymi od Jacek Sienkiewicz, SLG, TILL VON SEIN, Kornél Kovács czy Adam Port.

Oba zespoły wystąpią już 2 czerwca 2017. Pan-Pot, razem z Leon / PL i Truant pojawią się na głównej scenie klubu Smolna, zaś Catz ’N Dogz razem z Seltron400: SLG & Eltron John, Earth Trax, Universo, Karol Aleksander, Newborn Jr. wystąpią na Patio. Start imprezy o 20:00, a po więcej informacji klikajcie TUTAJ.

Plakat promujący koncert Smolna: Pan-Pot & Catz ’N Dogz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News