Pamiętacie Paramore? Wrócili z nowym albumem!

Dwóch mężczyzn i kobieta na białym tle w kolorowych kombinezonach

Trio dowodzone przez Hayley Williams przerwało czteroletnie milczenie i tym sposobem właśnie dzisiaj witamy się z ich najnowsza płytą zatytułowaną „After Laughter”, którą poprzedziły dwa single.

Istniejąca od 2004 roku formacja tylko w USA sprzedała ponad 5 milionów albumów. Jej największym hitem jest pochodząca z albumu Riot! singlowa piosenka Misery Business, która w Ameryce aż trzy razy pokryła się platyną. Inne platynowe single Paramore to crushcrushcrush, That’s What You Get, czy pamiętny Decode.

Piątą płytę zespół nagrywał w słynnych studiach RCA Studio B w Nashville. To pierwsza sesja nagraniowa kapeli w mieście, w którym spędza większość czasu, gdy nie koncertuje. Produkcją zajął się Justin Meldal-Johnsen oraz muzyk zespołu, gitarzysta i klawiszowiec Taylor York. After Laughter jest płytą szczególną z tego względu, że pojawia się na niej Zac Farro, jeden z założycieli grupy, który odszedł z niej w 2010 roku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wydanie albumu poprzedziły dwa single dynamiczna kompozycja Hard Times, razem z wyreżyserowanym przez Andrew Joffe’a klipem, a także kawałek Told You So.

Płyta After Laughter jest już dostępna w serwisach streamingowych Tidal i Spotify, także wciskajcie i cieszcie się powrotem Paramore!

Okładka płyty zespołu Paramore

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News