Pamiętacie autobus Spice Girls z filmu „Spice World”? Teraz możecie go wynająć na Airbnb

Pięć dzwieczyn siedzących w kolorowym busie

Spice Girls już wkrótce ponownie połączą siły i wyruszą w trasę koncertową po Europie. Z tej okazji na Airbnb pojawiła się wyjątkowa atrakcja dla fanów Spicetek.

Jeśli oglądaliście film Spice World z 1997 roku, powinniście kojarzyć kultowy bus, którym podróżowały dziewczyny. Teraz, dzięki Airbnb i właścicielce busa, każdy będzie mógł spędzić w nim przynajmniej jedną noc!

Autobus został niedawno odnowiony, a w środku znajdziecie wszytko, co najntinsowe: od wnętrz, przez czasopisma, czy płyty CD z tamtych lat. To tak, jakbyście w magiczny sposób przenieśli się znowu do czasów świetności Spice Girls.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Autobus znajduje się w Wielkim Londynie, a spędzenie w nim nocy kosztuje 126 dolarów. Autobus jest w stanie pomieścić do 3 gości. Rezerwacji możecie dokonywać tutaj.

Bus w brytyjską flagę Wnętrze autobusu z małzeńskim łóżkiem Wnętrze busa z kanapami i neonem Czerwono-różowe kanapy i neon girl power Schody prowadzące na górę busa

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News