Palcem po masce

 

Scott Wade to człowiek, który wie, jak wykorzystać brud i nieuwagę. Ma bujną wyobraźnię i uśmiech na twarzy. Zmienia szyby brudnych samochodów w dzieła sztuki. Potrzebne mu niewiele – ręce i kurz. Tworzone przez niego rysunki są przeróżne – od prostej jednowymiarowej perspektywy, po architektoniczne rzuty. Pan z brodą świetnie korzysta z możliwości, które stwarzają dla niego mało pedantyczni kierowcy. Szkoda tylko, że samochód trzeba prędzej czy później umyć i rysunki stają się przeszłością. Podczas wystaw brudnych samochodów z jego rysunkami każdy żałuje, że Wade nie przechodził właśnie obok jego zakurzonego grata.

Inspiracją dla Scotta Wade są codzienne impresje, ale także wielkie dzieła sztuki (Mona Lisa, American Gothic), które bardzo płynnie wprowadza na parkingi. Zajrzyjcie na oficjalną stronę Wade, na której znajdziecie więcej prac.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


almu-scott_sm

atlanta_driver

Caddo

Desert

Full_2_small

IE-AG (1)

Lambo_full-image_sm

MLSN_peak

Nokia_Einstein1

pokerdogs_peak

 

zdjęcia | http://www.dirtycarart.com/

tekst | Klaudia Miłoszewska

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News