OUT OF SYNC: JEROME HILL

 

OFS_PLAKAT

 

Jerome Hill kolekcjonowaniem płyt i DJingiem zajmuje się od 1990 roku. Wiedza i umiejętności gwarantują rozerwanie parkietu na strzępy i pozwalają mu na miksowanie tego, co niemożliwe do zmiksowania dla innych DJów. Ogromna wiedza muzyczna zapewnia niesamowitą selekcję płyt, a dokładając do tego skrecz potrafi stworzyć wybuchową mieszankę, która nie pozwala na zejście z parkietu. Przyznając się do wielomuzykalności gra wszystko od techno, rave do hip hopu, old skoolu, dancehall i funku. Jego wszestronność pozwala mu na bycie jedynym DJ’em, który gra na Raindance (the rave) oraz na festiwalu filmowym Raindance w tym samym roku.  

 

Data wydarzenia zbiega się z urodzinami dwóch członków WTBShocki i Prizma. Główna scena techno będzie miała charakter pojedynków b2b, solidne polskie wsparcie zapewni wysoką jakość imprezy do białego rana. Druga scena to house z najwyższej półki, podawany równie solidnie przez doświadczonych djów.

 

 

 

 


Podsumowując: dwie mocne sceny, najlepsza selekcja muzyczna, 100% Vinyl Action, pokaz umiejętności Jerome Hilla, podwójne urodziny, gwarantowany klimat ze znakiemjakości WTB.

Będzie się działo. Przyjdźcie, sprawdźcie sami, wcale nie przesadzamy.

Rate this post