OUT OF SYNC: JEROME HILL

 

OFS_PLAKAT

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jerome Hill kolekcjonowaniem płyt i DJingiem zajmuje się od 1990 roku. Wiedza i umiejętności gwarantują rozerwanie parkietu na strzępy i pozwalają mu na miksowanie tego, co niemożliwe do zmiksowania dla innych DJów. Ogromna wiedza muzyczna zapewnia niesamowitą selekcję płyt, a dokładając do tego skrecz potrafi stworzyć wybuchową mieszankę, która nie pozwala na zejście z parkietu. Przyznając się do wielomuzykalności gra wszystko od techno, rave do hip hopu, old skoolu, dancehall i funku. Jego wszestronność pozwala mu na bycie jedynym DJ’em, który gra na Raindance (the rave) oraz na festiwalu filmowym Raindance w tym samym roku.  

 

Data wydarzenia zbiega się z urodzinami dwóch członków WTBShocki i Prizma. Główna scena techno będzie miała charakter pojedynków b2b, solidne polskie wsparcie zapewni wysoką jakość imprezy do białego rana. Druga scena to house z najwyższej półki, podawany równie solidnie przez doświadczonych djów.

 

 

 

 


Podsumowując: dwie mocne sceny, najlepsza selekcja muzyczna, 100% Vinyl Action, pokaz umiejętności Jerome Hilla, podwójne urodziny, gwarantowany klimat ze znakiemjakości WTB.

Będzie się działo. Przyjdźcie, sprawdźcie sami, wcale nie przesadzamy.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News