Oto kawiarnia, w której poczujecie prawdziwie świąteczną atmosferę

Świąteczne wnętrze kawiarnii

Przedświąteczna gorączka składająca się z gonitwy po sklepach i nieustannym myśleniu o tym, czego jeszcze nie kupiliśmy, a powinniśmy w pełni. W tym całym zakupowym szale warto jednak znaleźć chwilę przerwy na regeneracje sił przy kawie, gorącej czekoladzie czy herbacie.

Sieć kawiarni Costa Coffee w tym roku spełnia życzenia o miejscu, w którym poczujemy prawdziwie świąteczną atmosferę. Zimowe menu — z rozgrzewającymi napojami — serwowane jest w wyjątkowych kubkach, na które co roku czekają miłośnicy kawy na wynos. Magiczny klimat panujący w kawiarniach uzupełnia unoszący się w powietrzu aromat pierniczków i gorącej czekolady.

https://www.instagram.com/p/Brk44GZFS3B/

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Costa Coffee jak co roku zaskoczyła nas nie tylko bogatą ofertą świątecznych kaw i napojów, ale także nową bożonarodzeniową kolekcją kubków. Znajdziemy na nich czterech zimowych bohaterów – Bałwanka, Renifera, Świętego Mikołaja i Ciasteczkowego Ludka.

https://www.instagram.com/p/BpyzCk9iK2m/

Magiczne dodatki, muzyka i blask światełek wprowadzą Gości w niezwykły nastrój. Wizyta w kawiarniach Costa Coffee to doskonała okazja na odpoczynek w ferworze przedświątecznych przygotowań, a także spotkanie z bliskimi przy ulubionej kawie.

https://www.instagram.com/p/BriXXfQFGyg/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News