Oto kawiarnia, w której poczujecie prawdziwie świąteczną atmosferę

Świąteczne wnętrze kawiarnii

Przedświąteczna gorączka składająca się z gonitwy po sklepach i nieustannym myśleniu o tym, czego jeszcze nie kupiliśmy, a powinniśmy w pełni. W tym całym zakupowym szale warto jednak znaleźć chwilę przerwy na regeneracje sił przy kawie, gorącej czekoladzie czy herbacie.

Sieć kawiarni Costa Coffee w tym roku spełnia życzenia o miejscu, w którym poczujemy prawdziwie świąteczną atmosferę. Zimowe menu — z rozgrzewającymi napojami — serwowane jest w wyjątkowych kubkach, na które co roku czekają miłośnicy kawy na wynos. Magiczny klimat panujący w kawiarniach uzupełnia unoszący się w powietrzu aromat pierniczków i gorącej czekolady.

Costa Coffee jak co roku zaskoczyła nas nie tylko bogatą ofertą świątecznych kaw i napojów, ale także nową bożonarodzeniową kolekcją kubków. Znajdziemy na nich czterech zimowych bohaterów – Bałwanka, Renifera, Świętego Mikołaja i Ciasteczkowego Ludka.

Magiczne dodatki, muzyka i blask światełek wprowadzą Gości w niezwykły nastrój. Wizyta w kawiarniach Costa Coffee to doskonała okazja na odpoczynek w ferworze przedświątecznych przygotowań, a także spotkanie z bliskimi przy ulubionej kawie.

Rate this post