Ostatnie Kino Samochodowe pod Narodowym !

Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów i kilkadziesiąt godzin filmowych emocji już za nami. To właśnie dzięki Wam, zmotoryzowanym mieszkańcom Warszawy, udało się odtworzyć sukces pierwszego kina samochodowego w stolicy z 1994 roku.

Mamy nadzieję, że cotygodniowe projekcje przyniosły wszystkim wiele radości! Niestety wszystko co dobre ma swój koniec – przed nami ostatnia projekcja na którą pragniemy wraz z naszymi partnerami, wszystkich serdecznie zaprosić.

Wielki, finał Kina samochodowego pod Narodowym, odbędzie się już 4 października. Będzie to wieczór filmowy podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zawsze w ramach akcji stworzone są dwie strefy – samochodowa oraz „nie mam samochodu to mam leżak”.  Pamiętajcie o ciepłych ubraniach i kocach!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na teren kina specjalnie dla gości podstawione zostaną motoryzacyjne skarby marek Aston Martin oraz Porsche. Wieczór rozpocznie emisja jednego z odcinków Top Gear Specials. Projekcja filmu rozpocznie się o godzinie 19:00 , a na teren kina wjeżdzamy od godziny 18:00.

Na drugą część finału, zaraz po odcinku specjalnym Top Gear, zaprasza partner wspierający cały projekt – PGNiG. Film wybrany przez kinomaniaków z PGNiG, to obsypana Oscarami komedia pt: “Była sobie dziewczyna” wyświetlany o 20:45.

 

Więcej informacji znajdziesz na : facebook.com/podStadionemNarodowym.

 

WWFB

 

Tekst | Materiały Prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News