Ostatnie Kino Samochodowe pod Narodowym !

Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów i kilkadziesiąt godzin filmowych emocji już za nami. To właśnie dzięki Wam, zmotoryzowanym mieszkańcom Warszawy, udało się odtworzyć sukces pierwszego kina samochodowego w stolicy z 1994 roku.

Mamy nadzieję, że cotygodniowe projekcje przyniosły wszystkim wiele radości! Niestety wszystko co dobre ma swój koniec – przed nami ostatnia projekcja na którą pragniemy wraz z naszymi partnerami, wszystkich serdecznie zaprosić.

Wielki, finał Kina samochodowego pod Narodowym, odbędzie się już 4 października. Będzie to wieczór filmowy podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zawsze w ramach akcji stworzone są dwie strefy – samochodowa oraz „nie mam samochodu to mam leżak”.  Pamiętajcie o ciepłych ubraniach i kocach!


Na teren kina specjalnie dla gości podstawione zostaną motoryzacyjne skarby marek Aston Martin oraz Porsche. Wieczór rozpocznie emisja jednego z odcinków Top Gear Specials. Projekcja filmu rozpocznie się o godzinie 19:00 , a na teren kina wjeżdzamy od godziny 18:00.

Na drugą część finału, zaraz po odcinku specjalnym Top Gear, zaprasza partner wspierający cały projekt – PGNiG. Film wybrany przez kinomaniaków z PGNiG, to obsypana Oscarami komedia pt: „Była sobie dziewczyna” wyświetlany o 20:45.

 

Więcej informacji znajdziesz na : facebook.com/podStadionemNarodowym.

 

WWFB

 

Tekst | Materiały Prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News