Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Cztery zdjęcia przedstawiające gwiazdy przed śmiercią

Listopad jest miesiącem nostalgii, wspominania. To właśnie w tym, a nie innym miesiącu najbardziej wspominamy osoby, z których stratą ciężko jest się pogodzić.

W związku z tym, mamy dla Was kilka, ostatnich fotografii znanych osób, jakie zostały zrobione przed ich śmiercią. Przed Wami między innymi John Lennon, Amy Winehouse, James Dean, Robin Williams.

Robin Williams Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zdjęcie Robina Williamsa z jego małpką zostało zrobione w jego urodziny, 20 dni przed jego śmiercią. Williams padł ofiarą złej diagnozy – lekarze podejrzewali, że ma Parkinsona, ale tak naprawdę aktor cierpiał na demencję, która połączona z paranoją doprowadziła do jego samobójstwa w wieku 63 lat.

john lenon Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Mężczyzna na zdjęciu, obok Johna Lennona to Mark David Chapman, jego zabójca. Na fotografii widać, jak mężczyzna bierze autograf od piosenkarza. Cztery godziny później, gdy John wracał do swojego domu, Chapman wystrzelił pięć kul w plecy artysty.

mm Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Marilyn Monroe z pianista jazzowym, Buddy Greco. Zdjęcie zostało zrobione w sierpniu 1962 roku, kilka dni przed śmiercią aktorki.

jeams dean Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

James Dean na stacji benzynowej w dniu swojej śmierci. Dean zmarł rozbijając swoje Porshe, widoczne na zdjęciu, 30 września 1955 roku.

last photos of famous people 12 59e70d9f8400f 700 Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Zdjęcie Amy Winehouse w Londynie, zrobione 12 lipca 2011 roku. Wokalistka zmarła w swoim mieszkaniu, 23 lipca 2011. Sekcja zwłok wykazała, że prawdopodobną przyczyną śmierci Amy był zatrucie alkoholem.

freddie mercury Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Jedno z ostatnich zdjęć lidera Queen zrobione w 1991 roku. Do swoich ostatnich dni Freddie demontował plotki na temat tego, że jest chory na AIDS.

carrie fisher Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Zdjęcie Carrie Fisher z fanem zostało zrobione dzień przed jej wylotem do Los Angeles. W trakcie lotu aktorka dostała ataku serca i zmarła w szpitalu cztery dni później.

david bowie Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Jedno z ostatnich publicznych zdjęć Davida Bowiego, zrobione 7 grudnia 2015, w trakcie premiery jego musicalu Lazarus w Nowym Jorku.

chester bennington Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Ostatnie zdjęcia lidera Linkin Park, zrobione na kilka dni przed samobójstwem, w trakcie wakacji z rodziną.

jim Ostatnie chwile znanych osób uwiecznione na fotografiach

Jimi Hendrix ze swoją ulubioną gitarą nazwaną przez niego Black Betty. Zdjęcie zostało zrobione 17 września 1970 przez jego dziewczynę, Monikę Danneman. Hendrix zmarł następnego dnia.

Zobacz również: Jak wyglądałyby ikony muzyki, gdyby nadal żyły?

Tekst: Klarysa Marczak

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News