Ostatnia szansa na koncert XXANAXX już w sobotę w Iskrze!

Plakat koncertu Xxanaxx w Iskrze

Koncert w ISKRZE to ostatnia szansa by zobaczyć XXANAXX na żywo w plenerowym, letnim wydaniu, zanim zamkną się w studio pracując nad nowym materiałem!

Lech Premium wraz z klubem ISKRA Pole Mokotowskie zaprasza na finał koncertowej trasy i darmowy występ jednego z najważniejszych polskich zespołów ostatnich lat.

Klaudia Szafrańska i Michał Wu skrzyżowali swoje drogi zawodowe w 2012 roku, co zaowocowało wydaniem singla Disappear, Wydawnictwa Xxanaxx EP, Triangles czy FWRD pełne nowoczesnych brzmień i niesztampowych rozwiązań muzycznych spotkały się z przychylnym odbiorem krytyki i ugruntowały pozycję zespołu na polskim rynku muzycznym. Występy na najważniejszych festiwalach takich jak Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape (UK) pozwolił XXANAXXowi zgromadzić rzeszę wiernych fanów wypełniających po brzegi kluby i sale koncertowe w całej Polsce. Co więcej, kilka dni temu w sieci pojawił się nowy kawałek zespołu – Ciepło!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Koncert odbędzie się w sobotę 8 września, start: 20:00. Szczegółów szukajcie tutaj.

Plakat koncertu Xxanaxx w Iskrze

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News