Ostatni weekend maja w klubie Smolna: Tresor & Blond:sh ?

Dwie dziewczyny w czarnych koszulkach i czarno-białe zdjęcie mężczyzny stojącego profilem w ciemnym płaszczu

Ostatni weekend maja przed nami, czas zaplanowanie jego celebracji! Klub Smolna z tej okazji szykuje dwa wyjątkowe muzyczne wydarzenia!

Klub Tresor bez wątpienia miał bardzo duży wkład w rozwój i promowanie muzyki techno. Jest jednym z najbardziej kultowych i znanych miejsc na mapie Berlina. Swoją działalność rozpoczął w 1991 roku, a jego założycielami są Dimitri Hegemann oraz Achim Kohlberger. Tresor stał się symbolem muzyki techno, niedługo po jego otwarciu – uchwycił energię ponownego zjednoczenia Berlina oraz był niejako odpowiedzią na nowe trendy w muzyce wczesnych lat 90.

Zacznijmy od piątku. Już 26 maja 2017 Smolną odwiedzi dwóch reprezentantów berlińskiego klubu Tresor, czyli Jonas Kopp oraz HGR. Występ pierwszego z nich odbędzie się w ramach trasy promującej jego najnowszy album Photon Belt.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jonas Kopp to niekwestionowanie jedna z najwybitniejszych i najbardziej ekscytujących figur pochodzących z Argentyny. Rezydent legendarnego klubu Tresor, będący jego wizytówką.

Szczegółowy Line Up i więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia Smolna: Tresor Showcase w/ Jonas Kopp + HGR.

Baner zapowiadający imprezę Tresor Jonas Kopp

Z kolei 27 maja 2017, w letni, sobotni wieczór imprezowy ciężar będzie spoczywać na Patio klubu Smolna, gdzie w towarzystwie dziewczyn z Blond:sh zostanie przywitany sezon letni.

Z tej okazji do wspólnej zabawy Smolna zaprosiła jeden z najbardziej pożądanych kobiecych duetów na współczesnej scenie elektronicznej – Blond:sh, którego liczne produkcje widnieją w katalogach tak uznanych wytwórni jak Get Physical Music, Kompakt Records czy Noir Music. Personalny skład na 27 maja uzupełnią nasi rezydenci: kolektyw T2P oraz Simon Mattson.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu Patio: Blond:ish

Baner zapowidający koncert Blondish

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News