Ostatni piątek miesiąca w Niebie

Plakat wydarzenia z klubu Niebo

Gdzie znaleźć w weekend wrota do niebios? Odpowiedź jest tylko jedna – w Warszawie na Nowym Świecie. Piątek to ulubiony dzień tygodnia, a skoro we wrześniu mamy już ostatni, to warszawskie Niebo śpieszy nam z pomocą, oferując najlepszą imprezę na mieście.

Niebiański klub w samym centrum stolicy, wpisał się na dobre w imprezową mapę Warszawy. Adres Nieba znają wszyscy, zarówno ci którzy chcą do niego trafić, jak i grzesznicy, którym daleko jest do zostania świętymi. W wyjątkowej przestrzeni, gdzie każdy czuje się jak w domu, a w klubie panuje luźna atmosfera, wszyscy są mile widziani. Już w ten piątek odbędzie się w lokalu impreza, która nie ma żadnej konkurencji na mieście i tylko dzięki niej pożegnacie należycie wrzesień.

Ludzie na imprezie w klubie NIEBO

O niezapomniane wrażenia zadbają jedni z najlepszych, którzy w klubie pojawią się po raz pierwszy w takim składzie. Zagra Ment XXL, którego zna już chyba każdy imprezowicz. Mentos jest nie tylko połową zespołu Rasmentalism, ale również kolektywu Flirtini, którego balangi stały się już legendarne w całej Polsce. Dodatkowo, razem z nim za niebiańskimi deckami stanie Envee, który współtworzył albumy takich artystów jak Fisz i Maria Peszek, a całości dopełni Borucci – DJ z warszawskiego Rapperoni.

Ta producencka Święta Trójca zagwarantuje wam boską imprezę i nie pozwoli podpierać samotnie ścian. Nogi będą same rwały się do tańca, a końca imprezy nie będzie widać. Jeżeli chcecie celebrować ostatni piątek miesiąca to tylko w warszawskim klubie, gdzie życie nocne łączy się ze sztuką, a gwiazdy spadają prosto z nieba, od razu za DJ-kę.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/668536203308917/

Mamy dla Was 5 podwójnych (!) wejściówek na Ostatni Piątek Miesiąca.

Co zrobić, by je zgarnąć?

Napisz, z którym nieżyjącym artystą chciałbyś pójść na imprezę do Nieba!

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Rozwiązanie konkursu dzisiaj o 18.

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News