Ostatni majowy weekend pod znakiem techno na Smolnej!

Plakat Smolnej

Ostatni majowy weekend w klubie Smolna to dwie imprezy w klimatach mocniejszych muzyki elektronicznej. Ich bohaterami będą Luigi Madonna, Roberto Capuano i Lag.

Piątkowe wydarzenie w klubie Smolna z pewnością ucieszy wielbicieli brzmień charakterystycznych m.in. dla wytwórni Drumcode i Second State za sprawą występów dwójki ich reprezentantów – Luigi Madonna i Roberto Capuano.

Włoski producent Luigi Madonna oficjalnie zadebiutował wydawnictwem dla Simplex Records w 2008 roku, ale jako DJ występował w klubach znacznie wcześniej – będąc zaledwie nastolatkiem. W ciągu 10 lat aktywności na scenie jego produkcje znajdowały miejsce w katalogach w tak znanych wytwórni, jak wcześniej wspomniane Drumcode i Second State, a w swoich setach wielokrotnie supportowali je m.in. Adam Beyer, Richie Hawtin czy Pan-Pot.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Drugi z bohaterów piątkowej nocy, Roberto Capuano, to również znany przedstawiciel włoskiej sceny techno. Przed debiutem na Drumcode, artysta wydawał wcześniej również w innej wytwórni należącej do Adama Beyera, czyli Truesoul, a w zeszłym roku wraz z Luigim wyprodukował wielki hit pt. Midfield, który do dziś w serwisie YouTube został odsłuchany prawie 1,5 mln razy.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj:
https://www.facebook.com/events/169353213729586/

Plakat Smolnej

Z kolei w sobotę na Smolnej odbędą się urodziny rezydentki klubu – Anji Kraft, których gościem specjalnym będzie Lag – serbski producent i reprezentant cenionej wytwórni Mord, gdzie wydają również m.in. Oscar Mulero, Ansome czy Sleeparchive.

Oprócz Laga i Anji Kraft, na dwóch scenach tej nocy wystąpią Shari Vari, Yellen, Northern Rituals, Sincz, Gigi i His Dirty Secrets.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj:
https://www.facebook.com/events/184669512254511/

Plakat Smolnej

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News