Ostatni koncert Mary Komasy w tym roku: wpadajcie do NA LATO!

Plakat promujący koncert Mary Komasy

Mary Komasa zagra ostatni w tym roku koncert, po którym rozpocznie pracę nad swoim drugim albumem. Efekty będziemy mogli podziwiać już za kilka miesięcy.

Mary Komasa to polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka, aktualnie mieszkająca w Berlinie. Artystka pytana o inspiracje w swojej twórczości, często odwołuje się do kina. “Najlepszym sprawdzianem czy piosenka działa, jest dla mnie wyobrażenie jej sobie pod napisami końcowymi do filmu” – podkreśla. “Zabierając się do pisania utworu, zaczynam od wspomnień. Staram się stworzyć w wyobraźni filmową scenerię, ze mną w roli głównej. Potem szukam zdania, hasła czy słowa, od którego mogłabym zacząć pisanie” – dodaje.

Jednym z najbardziej znanych utworów artystki jest Lost me. Teledysk do piosenki wyreżyserował brat Mary, czyli Jan Komasa (Miasto 44, Sala samobójców). W nagraniu jedną z głównych ról odegrała polska top-modelka – Anja Rubik.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Ostatni koncert Mary odbędzie się już 12 sierpnia – w letni, sobotni wieczór w NA LATO. Wstęp na koncert jest bezpłatny, a więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News