Ostatni bastion seksu w social mediach upada. Tumblr za kilka dni będzie banował treści erotyczne

Zdjęcie pokryte cenzurą

Tumblr, wykopalisko wszelkich obrazków, zdjęć i grafik, ale także (dla niewtajemniczonych) jedyne z mediów społecznościowych, które pozwalało użytkownikom na publikowanie treści o zabarwieniu erotycznym. Do teraz.

Tumblr ogłosił, że już wkrótce z portalu zniknie wszelka nagość, seks i tego typu sprawy. Do tej pory na stronie można było bez problemu znaleźć zdjęcia, klipy oraz GIFy pokazujące genitalia, sutki, czy sceny seksu. Zmiany mają zostać wprowadzone 17 grudnia.

Czytaj również: Tumblr Girls

Kobiety będą mogły prezentować swoje sutki, jedynie w następujących kontekstach: naturalny poród, karmienie piersią, czy zdjęcia po zabiegu mastektomii lub zmiany płci. Jak zapewnia ekipa Tumblr, wszystko dla dobra użytkowników, chociaż oni sami niekoniecznie podzielają to zdanie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tumblr od wielu lat znany był jako portal otwarty na tematy związane z seksualnością i nie były obce na stronie erotyczne fanfiki, erotyka LGBT czy pornografia.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News