Osoby, które przeżyły wypadek samochodowy wzięły udział w sesji, która przypomina, żeby zapinać pasy

Mężczyzna z ranami po wypadku samochodowym

Siniaki na ukos klatki piersiowej, które powstały na ciałach bohaterów od pasów bezpieczeństwa, są dla nich samych symbolem zwycięstwa.

Nietypowa inicjatywa jest częścią kampanii NZ Transport Agency, której celem jest zmniejszenie ofiar śmiertelnych na drogach. Według statystyk 90 osób ginie na drogach każdego roku, ponieważ w momencie wypadku nie mieli zapiętych pasów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Seria 10 portretów przedstawia prawdziwe osoby, które przeżyły wypadek samochodowy dzięki pasom bezpieczeństwa, a ich blizny i rany po wypadku zostały odtworzone przy pomocy charakteryzacji.

Pas bezpieczeństwa naprawdę pozostawia po sobie taki ślad. Pasy ratują ci życie, ale zostawiają po sobie znak, by pokazać, jak to zrobiły — mówi jedna z ratowniczek medycznych.

Poza bilbordami i plakatami powstała też seria filmów, w których ci, którzy przeżyli wypadek opowiadają o swoim doświadczeniu. Nie ma znaczenia, na jak krótką podróż się wybierasz. Nigdy nie wiesz, kto wyjedzie ze skrzyżowania, ani co się może stać. Zapinajcie pasy, nawet jak podróż miałaby trwać minutę.

Mężczyzna z ranami po wypadku samochodowym na wózku inwalidzkim Mężczyzna z ranami po wypadku samochodowym Mężczyzna z ranami po wypadku samochodowym Mężczyzna z ranami po wypadku samochodowym 4 5c7f767b38ae2 700 Osoby, które przeżyły wypadek samochodowy wzięły udział w sesji, która przypomina, żeby zapinać pasy Mężczyzna z ranami po wypadku samochodowym Mężczyzna z ranami po wypadku samochodowym 7 5c7f768137880 700 Osoby, które przeżyły wypadek samochodowy wzięły udział w sesji, która przypomina, żeby zapinać pasy Mężczyzna z ranami po wypadku samochodowym 9 5c7f76853450b 700 Osoby, które przeżyły wypadek samochodowy wzięły udział w sesji, która przypomina, żeby zapinać pasy

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News