Osiem najładniejszych pudełek na buty

Dlaczego ciągle ma być dziesięć? Tym razem osiem najbardziej dizajnerskich pudełek po butach, których nie wolno wyrzucić.

#1. Tom Lane x Air Jordan.

http://bit.ly/1twMOAG
http://bit.ly/1twMOAG

Kto nie chciałby dostać takiego prezentu z okazji Chińskiego Nowego Roku? Właśnie wtedy Nike wypuszcza limitowane serie butów w unikatowych opakowaniach. Za inspirację powyższego projektu posłużyły koperty, którymi Chińczycy obdarowują swoich najbliższych podczas ich najważniejszego święta. Genialnie zaprojektowane pudełko z trzema szufladkami, w których, oprócz butów, zaszufladkowane zostały niezbędne do nich akcesoria typu : wkładki, sznurówki etc.
Zakup wprost z oryginalnego chińskiego sklepu!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

#2. Nike Dunk High Premium TZ ”Ueno Panda”

http://lovelypackage.com/nike-dunk-hi-premium-tz-ueno-panda/
http://lovelypackage.com/nike-dunk-hi-premium-tz-ueno-panda/

Limitowana edycja stworzona została ku pamięci zwierzęcia, które zamieszkiwało tokijski park Ueno do czerwca 2008 roku – Pandy Ling Ling. Pomysł i wykonanie projektu jest godne podziwu, ale opakowanie kojarzy nam się niestety tylko z istotą zamkniętą w ciasnej klatce.

#3. Adidas Originals x Star Wars.

http://bit.ly/1q8ZrBH
http://bit.ly/1q8ZrBH

Prawdziwa gratka dla fanów ”Gwiezdnych Wojen”. Buty zapakowane niczym figurka ulubionej postaci z filmu w sklepie z zabawkami. Tym razem Adidas przygotował coś specjalnie dla dużych dzieci, które wrócą do czasów swojej młodości i będą miały dylemat czy wyjąć ‘zabawkę’ z pudełka czy zostawić ją jako część kolekcji.

#4. Vans x The Simpsons.

http://www.sneakerfiles.com/2007/07/10/vans-x-simpsons-all-14-releasing/
http://www.sneakerfiles.com/2007/07/10/vans-x-simpsons-all-14-releasing/

Kolekcja: 14 par butów, 14 artystów, 14 spojrzeń na mieszkańców Springfield. To wszystko z okazji premiery Simpsons – The Movie. Na opakowaniach, w narodowych barwach Simpsonów, widnieją sylwetki twórców danego modelu buta. To nie koniec, w środku nie znajdziesz klasycznych projektów, ale buty z grafiką Twoich ulubionych postaci animowananych. Swego czasu całą kolekcję można było kupić za niecałe 7000 dolarów.

#5. Concepts x Nike SB Dunk Low “Blue Lobster”

http://hypebeast.com/2009/6/concepts-x-nike-sb-dunk-low-blue-lobster-a-closer-look
http://hypebeast.com/2009/6/concepts-x-nike-sb-dunk-low-blue-lobster-a-closer-look

Pierwsze 200 par tych butów zostało wyprodukowane w kolaboracji z Alien Workshop. Zakup tych skateboardowych Nike’ów był przepustką do udziału w loterii, w której do zgarnięcia były oryginalne Nike Lobster. Pakiet szczelnie zamknięty, jak na wartościowy koncept przystało, w odporną piankę hazmat.

#6. Blazer Premium SB “Michael Lau China bmx”

pinterest.com
pinterest.com

Buty zaprojektowane przez Michaela Lau. Stworzone dla reprezentacji Chin by godnie reprezentowała swój kraj na bmx’ach podczas olimpiady. Pudełko nawiązuje do klasycznego podejścia do jazdy – śmigania na dirtach.

#7. Rapha’s Grand Tour Shoes

http://bit.ly/1twMOAG
http://bit.ly/1twMOAG

To bogate dzieło jest projektem firmy Rapha. Dlaczego opakowanie obuwia sportowego nie może wyglądać równie dobrze jak zegarek za milion dolarów? Oczywiście, że może! Wystarczy spojrzeć.

#8. Adicolor Lo White Series

pinterest.com
pinterest.com

‘Płótno’ dla artystów zapakowane jak zestaw malarski, posiada wszystko czego potrzeba do wykreowania prawdziwego dzieła sztuki. Jeśli więc nie podoba Ci się żadna z proponowanych grafik, stwórz ją sam! To zdecydowanie opcja dla kreatywnych.Zabawa w artystę kosztować cię będzie jedynie tysiąc dolarów na ebay’u.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News