Osiem najbardziej szalonych gadżetów z Donaldem Trumpem

Na zdjęciu pies w czerwonym krawacie i peruce przypominającej włosy Donalda Trumpa

Prezydent Donald Trump odwiedzi Polskę na początku lipca, przede wszystkim, by spotkać się z przedstawicielami Trójmorza, a także prowadzić rozmowy o bezpieczeństwie i sytuacji państw NATO. Wizyta będzie krótka, ale na pewno odczują ją mieszkańcy stolicy – w Warszawie można się spodziewać uzbrojonych żołnierzy na dachach budynków, czy zamknięcia niektórych ulic.

Choć każda wizyta głowy państwa w naszym kraju wywołuje poruszenie, nie da się ukryć, że obecny prezydent USA wzbudza bardzo wiele emocji. Szczególnie palącą kwestią jest nieposiadanie przez Trumpa żadnego zwierzaka, co czyni go pierwszym od ponad stu lat mieszkańcem Białego Domu bez psa. Nie obrażajmy się jednak na multimilionera za zmianę tras autobusów, lepiej wyjdźmy na ulice pokazać mu, że życie potrafi być wesołe nie tylko w wieżowcach ze złota.

A co ze sobą na taki spacer zabrać? Otóż właśnie! Poniżej zestaw najbardziej szalonych gadżetów z prezydentem w roli głównej.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1. Świeca o zapachu Donalda Trumpa

Świeczka zapachowa o aromacie Donalda Trumpa ze sztucznymi włosami imitującymi jego perukę.

Ręcznie robiona świeca w wersji z tupecikiem – producenci zachwalają, że mierzwienie charakterystycznej czupryny jest świetnym środkiem antystresowym. Ciężko mi wyobrazić sobie jej zapach, ale z pewnością to aromat banknotów.

2. Peruka dla Twojego zwierzaka

Na zdjęciu pies w czerwonym krawacie i peruce przypominającej włosy Donalda Trumpa

Choć sam Donald cierpi na brak czworonoga przy boku, nie oznacza to, że nie ma w repertuarze czegoś dla naszych milusińskich. Peruka dla zwierząt to niezwykły sposób na zmianę wizerunku podopiecznego. Uwaga: nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne zainteresowanie Mruczka budowaniem ścian.

3. Zapach sukcesu

Flakon i opakowanie perfum Success licencjonowanych przez Donalda Trumpa

Czasem jest tak, że czujemy się, jakby cały świat spiskował [z Rosją] przeciwko nam. Jest na to jednak sposób! Pachnij jak sukces, by sukces osiągnąć – brzmi logicznie, prawda? Ta pozycja naszej listy jest o tyle wyjątkowa, że to produkt licencjonowany przez samego #POTUS.

4. Słoik pełen Donalda

Słoik ze zdjęciem głowy Donalda Trumpa w środku

Teraz coś dla ludzi o mocnych nerwach. Dzięki misternej, ręcznej robocie i Ty możesz mieć własnego Donalda Trumpa na półce w spiżarni. Możecie zawsze patrzeć sobie w oczy. Możesz mu upić troszkę zalewy octowej w razie pragnienia. Po co? Mnie nie pytajcie, ale z pewnością ten gadżet otrzymuje palmę pierwszeństwa w kategorii absurd.

5. Stopy warte miliardy

Para skarpetek z nadrukowanym kolażem zdjęć Donalda Trumpa

To ważne, by twardo stąpać po ziemi, ale nie zapominać o marzeniach. Jeśli marzy Ci się władza, pieniądze i atrakcyjni ludzie u boku – Twoje poszukiwania się skończyły, od dziś możesz zaklinać rzeczywistość krok w krok z prezydentem Stanów.

6. Odpowiedzi na wszystkie pytania świata zawsze przy tobie

Kula odpowiadająca na pytania z wizerunkiem Donalda Trumpa

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad czymkolwiek? Te czasy się skończyły! Od teraz możesz mieć porady jednego z najbardziej wpływowych ludzi świata na wyciągnięcie, a właściwie potrząśnięcie, ręki. Magiczna kula wypełniona przepisami na sukces. Jedną z proponowanych odpowiedzi jest Zrób to, ja opłacę prawników. Radź mi, Donaldzie!

7. A Ty, gdzie trzymasz długopis?

Figurka Donalda Trumpa z opuszczonymi spodniami i miejscem na włożenie długopisu

Po zwycięzcy w kategorii absurd, przychodzi czas na podium konkurencji szaleństwo z nutą szydery. Niemniej, jeśli czujesz, że życie przelatuje ci przez palce, podczas gdy ty bezustannie szukasz swojego długopisu, oto gadżet dla Ciebie. Bezpieczeństwo gwarantowane!

8. Kubek na wagę złota

Ceramiczny kubek z twarzą Donalda Trumpa z przykrywką w kształcie jego fryzury

Nie dość, że możesz sączyć poranną kawę, nie tracąc z oczu motywacji do osiągnięcia sukcesu, to jeszcze specjalny tupecik zapobiegnie stygnięciu. Make covfefe great again!

Tekst: Katarzyna Irmina Stępniak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News