Orgia po rosole

#1 Orzechy 

Zawierają witaminę E, nazywaną witaminą młodości (UWAGA – także płodności), która jest bardzo ważna dla udanego życia seksualnego. Jej niedobór zmniejsza wilgotność śluzówek, co wiadomo jak może się skończyć… Kobieto, jedz orzechy!

1

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


#2 Czerwone wino

Rozluźnia i odpręża, ale oczywiście trzeba umieć pić z głową!. Zawiera bor, pierwiastek, który stabilizuje poziom estrogenów w organizmie kobiety. Ich niedobór odbierze ochotę na seks. Jeśli Wasze partnerki są ostatnio niemrawe, to właśnie ten trunek może okazać się najlepszym antidotum.

2

#3 Czekolada

Poprawia nastrój, a przez to zwiększa ochotę na seks. Zawiera fenyloetyloaminę, związek, który wprowadza w stan euforii i zadowolenia z siebie, oraz teobrominę – alkaloid, który pobudza, podobnie jak małe ilości kofeiny. Za czasów Ludwika XIV kobieta, która przyjęła czekoladki sygnalizowała gotowość do zbliżenia z ofiarodawcą. Wiele osób wierzy, że pobudzają zmysły i zwiększają otwartość kobiet na dalszą cześć wieczoru. Jest w tym trochę prawdy, nie sądzicie?

3

#4 Imbir

 Pobudza krążenie i rozgrzewa. Azjaci mówią, że imbir „powoduje ogień w ciele”, jest zatem najlepszym dodatkiem do zimowej herbatki, którą parzysz swojej kobiecie przed snem. Zaufaj nam.

4

#5 Miód

Aby wprawić się w odpowiedni nastrój pary w starożytnej Persji przez miesiąc po ślubie codziennie piły miód – stąd właśnie pochodzi nazwa ‘miesiąc miodowy’. Miód to przede wszystkim świetne źródło gotowej do wykorzystania energii – zawarta w nim fruktoza błyskawicznie się wchłania, sprawiając, że w łóżku szybko się nie zmęczysz. Zapomnij o niemożliwości złapania oddechu i skurczów nogi. Teraz możesz zostać długodystansowcem.

pszczoly_plaster_wosk_apiterapia_miod_jedzenie_medycyna_alternatywna_fotolia_145553

zdjęcia | http://chilifiga.pl

 tekst | Basia Dudek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News