Opal hair: delikatne, tęczowe włosy nowym trendem?

Dwa zdjęcia przedstawiające delikatnie pastelowe włosy

Jeśli byliście entuzjastami tęczowych rozświetlaczy, czy też innych jednorożcowo-syrenkowych trendów w dziedzinie beauty, mamy dla Was coś nowego, co z pewnością podbije Wasze pastelowe serca!

Czy tęczę można przedawkować? Zdecydowanie nie! A potwierdzają to zdjęcia najnowszego trendu fryzjerskiego, zwanego Opal Hair. Dla niewtajemniczonych nadmienimy, że Opal to narodowy kamień Australii, który wygląda jak mieszanka perły i holograficznego blasku. I takie właśnie są też włosy farbowane metodą Opal Hair. Jak zalecają fryzjerzy, przed zabiegiem zmiany w pięknego jednorożca, włosy należy poddać nawadniającej kuracji (raz lub dwa).

Wszystko dlatego, że proces nałożenia odpowiednich farb jest dość skomplikowany, więc nie radzimy nikomu próbować tego w domu. Najpierw włosy należy rozjaśnić na perłowy odcień, który wygląda jak delikatny, szary kolor. Może być oświetlony delikatną platyną lub bladożółtym kolorem. Po tym etapie na włosy nakłada się odpowiednie tonery, dodaje się warstwy koloru, co powoduje stopienie odcienia razem z pierwotnie nałożonym kolorem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kto z Was skusiłby się na taką metamorfozę? Poniżej przedstawiamy Wam najlepsze zdjęcia przedstawiające efekt zabiegu!

https://www.instagram.com/p/Be1Ky85gaOg/?tagged=opalhair

https://www.instagram.com/p/Be6EZvQhVLb/?tagged=opalhair

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News