Opakuj się ładnie

#1 Gnome Bread Packaging

1

Zwykły croissant zawinięty w papier ze św. Mikołajem mógłby być nawet bez nadzienia. Istnieje bowiem przypuszczenie graniczące z pewnością, że skusiłby się na niego każdy, głodny, czy najedzony.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


#2 Tea Hangers

2

Są różne rodzaje herbaty: sypana, w saszetkach i torebkach ze sznureczkiem. Wiadomo. Wszystkie łączy  jednak to, że i tak lądują w mniej lub bardziej ładnym tekturowym pudle. A przecież nie muszą, co udowodnia projekt Tea Hangers.

#3 “City Harvest” Grocery Bag

3

Chcecie być eko, pro i generalnie super, w jedzenie zaopatrujecie się tylko na targu, uważnie oglądając każdą marchewkę czy jabłko, które chcecie kupić? I co z tego, skoro potem wrzucacie wszystko do nieprzezroczystej lnianej torby i nikt nie widzi, jak bardzo dbacie o siebie. Tadam, niech Was zobaczą!

#4 Honey Made by Bees

4

Przepadacie za miodem, ale słoiki w sklepie nie przypominają weków Kubusia Puchatka, więc stwierdzacie, że nie pasują Wam do mieszkania i znów kupujecie brązowy cukier? Mamy dla Was rozwiązanie.

#5 Kokeshi Matchsticks

5

Dawno wyrzuciliście zapałki, bo macie kuchenki z płytą ceramiczną i już ich nie potrzebujecie? Spójrzcie tylko, na pewno jest w Waszym życiu jakaś okazja, która ich wymaga. A jeśli nie, warto ją znaleźć.

#6 Creative Japanese Pastry Packaging

6

Słodycze rzadko potrzebują opakowań z pomysłem, bo bronią się same, ale staropolskie przysłowie mówiące o tym, że dobrego nigdy za wiele, usprawiedliwia ten genialny w swojej prostocie pomysł.

#7 Beehive Honey Squares

7

Płatki je się zwykle na śniadanie. Nie jest to czasem miły moment dnia, szczególnie w deszczowy poniedziałek jak dziś. Jeżeli taka puszka nie poprawi Wam humoru, to są niewielkie szanse, że to się w ogóle uda.

#8 Kiss: Fruit and vegetable puree

8

Jeżeli poza smakiem soku czy przecieru jesteście zainteresowani również elementem komicznym, powinniście zainteresować się projektem przygotowanym przez Alexandrę Istratovą.

#9 Coffin-Shaped Cigarette Case

9

Propozycja dla osób z ogromnymi pokładami autoironii, zabarwionej naprawdę czarnym humorem. Paczka papierosów z takim opakowaniem może zdobyć serca tylko naprawdę zakręconych palaczy.

#10 Pink Glasses Wine Bottles

10

Prawdopodobnie widzieliście mnóstwo designerskich butelek na wino, ale te są na tyle słoneczne, że lądują w zestawieniu, by wywołać w Was tęsknotę za czasem, gdy nie było jeszcze tak szaro i zimno.

Tekst | Dominika Charytoniuk

Zdjęcia | http://www.demilked.com/creative-interesting-packaging-designs/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News