Only Plans – kolejny żenujący trend randkowy

Only Plans trend randkowy dla niedojrzałych Magazyn HIRO hiro.pl
Photo by Andrea Piacquadio: https://www.pexels.com/photo/woman-sitting-beside-window-holding-phone-915051/

„Only Plans”. Tak, to nie literówka z Only Fans. To kolejny trend randkowy przypominający „Ghosting”. Pisaliśmy też o innych, na przykład o Cloakingu – serio. W dzisiejszych czasach, gdy tak chętnie korzystamy z aplikacji randkowych, znalezienie partnera może być procesem długim, frustrującym i nie zawsze skutecznym. Jeżeli mieliście już do czynienia z niedojrzałymi osobnikami, które w stosunkach z drugim człowiekiem kierują się jakimś trendem, to ten tekst jest dla was. 

Only Plans – co chodzi w tym „trendzie”?

W dzisiejszych czasach aplikacje randkowe są jednym z najpopularniejszych sposobów na znalezienie partnera. Jednakże, proces poszukiwania idealnej osoby za pośrednictwem aplikacji może być żmudny i czasochłonny. Po długim przeglądaniu setek profili i rozmowach z kilkoma potencjalnymi kandydatami, kiedy wreszcie decydujemy się na spotkanie w realnym świecie, wiele osób odkłada te plany na później, albo odwołuje je w ostatniej chwili.

Trend, który zyskuje na popularności, nazywa się „Only Plans”. Polega na umawianiu się na różne aktywności bez wcześniejszego poznania osoby przez rozmowę, a następnie na odwoływaniu tych spotkań w ostatniej chwili, zwykle za pomocą wymyślonych wymówek. Wiele osób stosuje tę taktykę, ponieważ umożliwia uniknięcie stresu związanego z tradycyjnym podejściem do randkowania, ale to podejście ma swoje negatywne skutki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co odróżnia „Only Plans” od wystawienia kogoś do wiatru?

Taki styl randkowania może prowadzić do frustracji i rozczarowania, zarówno dla osoby, która umawia się na randki, jak i dla osoby, która otrzymuje odwołanie. Ponadto, takie zachowanie może wpłynąć na utratę szacunku i zaufania wobec innych ludzi, a także utrudnić znalezienie prawdziwej miłości.

Jednak to, co odróżnia „Only Plans” od klasycznego wystawienia kogoś do wiatru, to fakt, że umawianie się na randkę jest wielokrotne i nigdy nie jest realizowane, a spotkania są odwoływane w ostatniej chwili. Takie zachowanie może być bardzo frustrujące i prowadzić do rozczarowania.

Only Plans – trend wiecznie niedojrzałych

Wielu singli stosuje „Only Plans”, ponieważ umożliwia on uniknięcie presji związanej z tradycyjnym randkowaniem. Jednak popularność tego trendu ma też swoje negatywne strony. W raporcie amerykańskiej aplikacji randkowej „Plenty of Fish” podano, że ponad 52% respondentów padło ofiarą tej niechlubnej taktyki.

Takie zachowanie może być uważane za niedojrzałe i może prowadzić do utraty zaufania i szacunku wobec innych osób. Ponadto, stosowanie „Only Plans” może uniemożliwiać znalezienie prawdziwej miłości, ponieważ nie pozwala na prawdziwe poznanie osoby przed umówieniem się na randkę.

Only Plans – rób to, a zostaniesz sam/sama

W necie znajdziecie sporo różnych trendów na randkowanie, jednak trzeba pamiętać, że obcowanie z drugim człowiekiem to nie gra w grę, ani wybieranie niepotrzebnych rzeczy w Dealz. Nie ustawiaj się z nikim i zajmij się robótkami ręcznymi. To lepsze dla wszystkich. Bo w randkowaniu ważne jest, aby pamiętać o szacunku i uczciwości wobec innych osób oraz o tym, że znalezienie prawdziwej relacji opartej o ……………. (tu wpisz co chcesz: miłość, sex, spacerek) wymaga czasu i cierpliwości.

Zobacz też „Orbitowanie” – trend randkowy

O modzie na orbitowanie pisaliśmy w innym artykule już dawno, ale być może nie znasz wszystkich trendów randkowych ostatnich lat i chcesz któryś naśladować. Jeżeli tak to wstydź się i szczeźnij w piekle. Był już ghosting, teraz czas na cloaking. Czym jest nowy randkowy „trend”?

Był już ghosting, teraz czas na cloaking. Czym jest nowy randkowy „trend”?

2,3/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News