One own personal

Weekday jest jednym ze sklepów grupy H&M. Zorientowany jest przede wszystkim na dżins (a przynajmniej w pierwowzorze tak miało być), podobnie w innych sklepach grupy, znajdziesz tam ciekawe projekty w dobrych cenach. Oprócz kolekcji wewnętrznych jak np. MTWTFSS Weekday można znaleźć w nim ubrania Cheap Monday, BACK i kilku innych marek. Jeśli chodzi o kolaboracje to Weekday niemalże stąpa po piętach H&M.

Ences to magazyn o modzie – choć w zasadzie jego format i design ma go umieścić gdzieś pomiędzy magazynem a obiektem.

„One own personal”, czyli owoc tej współpracy, to książka o stylu. Opowiada nie tyle o samych ubraniach, co o procesie prowadzącym do tego, że trafiają one do naszej szafy. Zawiera wywiady z różnymi osobowościami świata mody. Zaczynając od  projektantów, przez fotografów, aż po modelki. Wybór padł akurat na nich, bo, cytując za stroną internetową Weekday: „True style is not a reflection of current trends, but the meeting point between passion and personality.”

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


one own personal1 HIRO

one own personal3 HIRO

one own personal4 HIRO

one own personal5 HIRO

oneownpersonal2

Tekst | Małgorzata Mitura

źródło | weekday.com/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News