Once Upon a Time in Hollywood: nowy film Tarantino z polskim akcentem?

Po lewej Margot Robbie w blond włosach, po prawej Sharon Tate w blond włosach

Dziewiąty film Quentina Tarantino – Once Upon a Time in Hollywood ma się dziać w późnych latach 60. w Los Angeles, gdzie miało miejsce morderstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego i jej przyjaciół.

[…] główne postacie to Rick Dalton (Leonardo Di Caprio), była gwiazda kina westernowego oraz jego dubler i kaskader Cliff Booth (Brad Pitt). Obydwoje próbują wrócić do świata Hollywood, którego już nie poznają. Ale, Rick ma bardzo sławną sąsiadkę… Sharon Tate. – mówi Quentin Tarantino

po lewej Brad pitt ubrany w jeansową kurtkę i okulary przeciw słoneczne, po prawej Leonardo Di Caprio w skórzanej kurtce i żółtym golfieSharon Tate, będąc w ostatnim miesiącu ciąży, została zamordowana, przez członków rodzinnej sekty Charlesa Mansona, w willi Romana Polańskiego w Beverly Hills. W główną rolę kobiecą wcieli się Margot Robbie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Był to jeden z moich reżyserów do „odhaczenia”. Odkąd pamiętam jestem wielką fanką Tarantino – mówi Robbie.

Po lewej Margot Robbie w blond włosach, po prawej Sharon Tate w blond włosachJest to 9. film reżysera i prawdopodobnie przedostatni, ponieważ Tarantino zapowiedział odejście na emeryturę po nakręceniu dziesiątej produkcji.

Once Upon a Time in Hollywood na wielkich ekranach ma pojawić się 26 lipca 2019, w okolicach 50. rocznicy śmierci Sharon Tate.

Tekst: Kacper Trzeciak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News