Ojczyzna psychodelicznego trance’u zagości na Jasnej 1

Plakat imprezy na Jasnej 1

Izrael dla przeciętnego słuchacza muzyki to ciągle materia nieznana niczym hipotetyczna Dziewiąta Planeta w Układzie Słonecznym, której istnienie na podstawie symulacji komputerowych wywnioskowała w 2016 roku dwójka kalifornijskich astronomów Konstantin Batygin i Michael E. Brown. Klub Jasna 1 postanowiła to zmienić!

Nieprzypadkowo też mówi się, że Izrael to ojczyzna psychodelicznego trance’u, a nieco bardziej obyty słuchacz jednym tchem wymieni takie zespoły jak Astrix czy Astral Projection (Official)., zaś w najgorszym wypadku jako przykład izraelskiej muzyki poda HaTikvah, czyli oficjalny hymn państwowy ze słowami Naftali Imbera.

Klub Jasna 1 pragnie to zmienić i przybliżyć klubowe brzmienia Tel Awiwu. Miasta, które nigdy nie zasypia i które jest kuźnią niezwykle utalentowanych ludzi. Tacy właśnie też są goście, którzy przyjęli specjalne zaproszenie na Jasną 1, aby stać się kolejnymi gospodarzami muzycznego cyklu o nazwie Radio Tel Aviv, który odkryje przed Wami tajemnice Białego Miasta.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


PAG TLV to największa seria wydarzeń w Izraelu, skupiająca najważniejsze postaci z izraelskiej sceny muzycznej, począwszy od DJ’ów, promotorów, a także performerów, którzy tej nocy w pełnym składzie odwiedzą Jasna 1. PAG TLV to również osoby odpowiedzialne za współorganizacje Gay Pride w Tel Awiwie, a także czynnie walczące o prawa mniejszości seksualnych w całym Izraelu. Radio Tel Aviv x PAG TLV to mariaż genialnej muzyki, swobodnej atmosfery, a także występów artystycznych, jakich jeszcze nie widział ten kraj.

Impreza odbędzie się 27 października w klubie Jasna 1. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Plakat imprezy na Jasnej 1

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News