Ogromny basen wypełniony tęczową posypką, zjeżdżalnie, instalacje i oczywiście lody. W Nowym Jorku już jesienią pojawi się Muzeum Lodów

Ludzie leżący w basenie wypłenionym tęczową posypką

Jeśli wybieracie się tej jesieni do Nowego Jorku – koniecznie musicie odwiedzić interaktywne muzeum sztuki stworzonego z myślą o miłośnikach lodów!

Po sukcesie pierwszej filii w San Francisco, flagowy obiekt zostanie otwarty już tej jesieni w sercu Nowego Jorku. Już teraz wiadomo, że 3-kondygnacyjne muzeum będzie składało się z 13 całkowicie nowych instalacji artystycznych. Jednak to zdecydowanie nie koniec atrakcji, a dopiero ich początek. Do tego dochodzi: pływający stół ze słodkościami, trzypiętrowa zjeżdżalnia, basen wypełniony tęczową posypką do lodów, a także sama degustacja mrożonego przysmaku.

Zapytacie: ile taka atrakcja będzie kosztowała? 38 dolarów za osobę. Muzeum zostanie otwarte już tej jesieni. Aby odwiedzić je, jako jedni z pierwszych, możecie już zapisać się na listę oczekujących, dostępną tutaj.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BzWEplkB-_y/

https://www.instagram.com/p/B1biLoYhxDx/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News