OFF SCENA

Niestety Alcoholic Faith Mission musieli odwołać sobotni koncert (10.05). W ich miejsce wchodzą chłopaki z We call it a sound.  W czwartek dodatkowo wystąpi Marzena Majcher, Michał Pałka – Keff i Andrzej Wojciechowski ze wspólnym projektem “Kruszenie neuronów”. 

kruszenie neuronów fota1

CZWARTEK (8.05)

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

O 21:00 na scenę wchodzą Marzena Majcher, Michał Pałka-Keff i Andrzej Wojciechowski z projektem „Kruszenie neuronów”. Ich muzyka to mocny elektroniczny cios połączony z wizualizacjami Wojciechowskiego- cenionego operatora filmowego znanego między innymi z „Miłości” Filipa Dzierżawskiego, czy „Zaślepionej” Katarzyny Klimkiewicz.  Muzyce towarzyszą też animacje Agnieszki Rejdych. Marzena Majcher – kompozytorka, muzyki filmowej znana m.in z muzyki. do filmu fabularnego “Hanoi – Warszawa”. Michał Pałka-Keff – basista, i operator filmowy, nagrał dwie płyty z zespołem Kochankowie gwiezdnych przestrzeni. Aktualnie trio pracuje nad nowym materiałem. Na scenie muzycy starają się improwizować, nadawać każdemu występowi niepowtarzalnej atmosfery. 

https://www.youtube.com/watch?v=ZXTzRJRoUMs 

 

SOBOTA 10.05
We Call It a Sound tworzą dwudziestoczteroletni bracia bliźniacy – Filip i Karol Majerowscy.  Styl muzyczny grupy charakteryzuje się dużą eklektycznością i różnorodnością nawiązań. Na Off Scenie zespół zaprezentuje materiał z najnowszego albumu “Trójpole”, na który złożyły się trzy niezależne części. Grupa eksperymentuje z muzyką dub, r’n’b oraz folk. To też pierwszy polskojęzyczny oraz wydany własnym sumptem materiał. 

 

NIEDZIELA 11.05

Dodatkowym dniem OFF SCENY, będzie niedziela 11.05. Organizatorzy festiwalu zapraszają na koncert duetu Lilly Hates Roses już o godzinie 22:00. Premiera ich płyty Something To Happen miała miejsce prawie rok temu. Wielki świat bardzo szybko zainteresował się Lilly Hates Roses. Za nimi już debiut na falach amerykańskiego eteru w kultowej stacji radiowej KEXP.  Ich muzyka jest osadzona w indie-folku, wspomagana awangardową elektroniką i otoczona melancholijnymi, osobistymi tekstami. 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News