Odzież do farbowania i nanoszenia nadruków – gdzie kupować duże ilości?

Odzież może pełnić rozmaitą funkcję. Wielu właścicieli firm pragnie za pomocą odzieży obdarować swoich pracowników. Jest to świetny pomysł, by wpłynąć na ich poczucie tożsamości pracowniczej oraz zwiększyć lojalność względem pracodawcy. Ponadto, różnego typu grupy społeczne – klasy szkolne, grupy pracownicze, a nawet grupy przyjaciół – korzystają niekiedy z odzieży zamawianej hurtowo, w dużych ilościach. Wówczas, jest ona nie tylko tańsza, ale również nadaje się do dalszej obróbki estetycznej – na przykład naniesienia nadruków lub farbowania. Poniżej podpowiemy nieco więcej na temat zamawiania odzieży do dalszej obróbki – dowiesz się jak i gdzie szukać dostawców oferujących duże ilości ubrań po niskiej cenie.

Dzież farbowana, DIY, vintage dye i inne – czyli o odzieży do estetycznych eksperymentów

Poszukujesz bluz lub t-shirtów, na których umieścisz logotyp swojej firmy? Nic prostszego. Wystarczy skorzystać z pomocy specjalistycznych firm zaopatrujących w dużą liczbę sztuk odzieży. Najczęściej, firmy te działają na zasadzie zamówień masowych – im więcej zamawiasz odzieży, tym niższą cenę zapłacisz za pojedynczą sztukę. Cenniki poszczególnych ubrań obejmują cenę za zakup jednej sztuki odzieży, 100 sztuk oraz 500 sztuk. Różnica w cenie pomiędzy poszczególnymi ofertami jest oczywiście bardzo duża.

Niektórzy z dostawców – jak choćby firma DIWU, dostępna pod linkiem: https://diwu.pl/pl/9-meskie – oferuje nie tylko możliwość wyboru odzieży, ale również wykonania własnego projektu graficznego lub wprowadzenia już gotowego wzoru. W tym celu należy skorzystać ze specjalnego oprogramowania dedykowanego do personalizowania odzieży. Jest ono uruchamiane automatycznie w trakcie składania zamówienia.


Składając zamówienie, można wybrać także inne dodatkowe zdobienia umieszczane na powierzchni odzieży. Najczęściej wybierane efekty to przede wszystkim: kolorowe plamy farby, dziury, przetarcia, podniszczenia na krawędziach, dodatkowe farbowania lub cieniowania. W rezultacie – każda zamawiana odzież podlega personalizacji przez osobę składającą zamówienie.

Jak wybrać dostawcę odzieży z prawdziwego zdarzenia?

By mieć pewność, że zamawiana odzież spełni twoje oczekiwania, warto sięgnąć na początku prototyp. Wiele firm udostępnia taką możliwość, która jest niezwykle pomocna. Zanim zdecydujesz się opłacić zamówienie, otrzymasz do rąk własnych prototyp. Na jego podstawie upewnisz się, czy odzież jest wystarczająco wytrzymała, na odpowiednio wysokim poziomie jakości oraz będziesz mógł przymierzyć wybrany rozmiar.

Warto też zwrócić uwagę, czy w asortymencie interesującego cię dostawcy znajduje się wyłącznie odzież unisex, czy też z podziałem na męską i damską. Zakres dostępnych rozmiarów jest również ważny – im więcej osób pragniesz obdarować bluzą lub t-shirtem, tym więcej różnych rozmiarów będziesz potrzebować. Dobrze będzie upewnić się, jakie są dokładnie parametry poszczególnych rozmiarów – podane w centymetrach.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News