Odwiedźcie planetę LGBTQIAPK+: bez nienawiści, seksizmu, homofobii

Plakat promujący imprezę na Smolnej

6 kwietnia odbędzie się wydarzenie, któremu przede wszystkim przyświecać będzie zasada równości i wolności dla wszystkich – bez względu na orientację czy przekonania.

Witamy na planecie LGBTQIAPK +. Jest to bezpieczna przestrzeń bez nienawiści, seksizmu, homofobii, transfobii, ageizmu czy sprawności. Tutaj możesz czuć się wolnym od ograniczeń i osądów.

Bohaterkami tej nocy będą Octo OctaDJ-ka i producentka współpracująca m.in. z takimi wytwórniami, jak 100% Silk i HNYTRX, a także Rouge Mary, czyli charyzmatyczna artystka działająca w zespole Hercules & Love Affair, znana z charakterystycznych wokali, które można usłyszeć m.in. w takich hitach, jak Rejoice czy Think.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na Main Stage klubu Smolna pojawią się także: Whitney Weiss, Bella Ćwir, Asbo Airlines, VTSS. Start imprezy o 23:00. Więcej informacji szukajcie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Plakat promujący imprezę na Smolnej

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News