Odtwórca Clay’a z „13 powodów” założył własny zespół!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekują drugiego sezonu serialu Trzynaście Powodów. Nie, nie chodzi o serial. Dylan Minnette założył własny zespół!

Wallows to nowy zespół na amerykańskiej scenie muzycznej, w skład którego wchodzą znany z serialu 13 Reasons Why Dylan Minnette, aktor i muzyk Braeden Lemasters (Sześć stóp pod ziemią, Doktor House) oraz Cole Preston.

Muzycy Wallows wcześniej występowali pod szyldami The Feaver i The Narwhals (wtedy w składzie był jeszcze Zack Mendenhall). Do tej pory piosenkami grupy, które na zyskały największą popularność, były Bleeding Man, Pleaser i Uncomfortable.

Młodzi Amerykanie zaprezentowali kilka dni temu klip do utworu Pictures Of Girls zapowiadający nadchodzącą EPkę Spring. Materiał został nagrany z laureatem Grammy, producentem Johnem Congletonem (znanego ze współpracy między innymi z Kimbra, Erykah Badu, Swans, The Roots, Sigur Ros).

Za reżyserię klipu do kawałka odpowiada Shelly, a zdjęcie były kręcone w Atwater Village oraz na przedmieściach Los Angeles. W założeniu filmik ma oddawać osobowości chłopaków z przedmieścia, jakimi w rzeczywistości są Braeden, Cole i Dylan.

Czytaj również: 13 powodów, by obejrzeć serial… „Trzynaście powodów”

Rate this post