Odmieniona Taylor Swift wraca z nową płytą: witamy „Reputation”

Czarno-białe zdjęcie kobiety ubranej na czarno, w tle napisy

W 2005 roku Taylor podpisała kontrakt z wytwórnią Big Machine i została najmłodszą autorką piosenek zatrudnioną przez Sony/ATV Music. Wokalistka ma na koncie pięć albumów studyjnych: Taylor Swift, Fearless, Speak Now, Red oraz 1989. Teraz, dwa lata po wydaniu ostatniego albumu, witamy się z nowym wydawnictwem.

Taylor długo trzymała swoich fanów w napięciu: najpierw usunęła wszystkie dotychczas opublikowane treści na swoich kanałach społecznościowych, potem pojawił się pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo – Look What You Made Me Do (obecnie wyświetlony aż 585 039 665 razy w serwisie YouTube). Kolejnym singiel został utwór …Are You Ready For It?, do którego niedawno pojawił się także teledysk. Dwa pozostałe single, które mogliśmy poznać przed premierą płyty to Gorgeous i Call It What You Want.

Ponadto, płyta już dzisiaj, w dniu premiery zdobyła ogromną ilość pozytywnych recenzji, z których część Taylor opublikowała na swoim Instagramie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

https://www.instagram.com/p/BbTpvIVHfnI/?taken-by=taylorswift

Nowa Taylor Swift i nowa płyta Reputation już w sprzedaży! Album dostępny jest w wersji standardowej TUTAJ oraz w dwóch wydaniach specjalnych, które znajdziecie wyłącznie w salonach Empik i na empik.com: https://taylor.lnk.to/TSRepSpl1//https://taylor.lnk.to/TSRepSpl2

https://www.instagram.com/p/BbN9rHVH0bo/?taken-by=taylorswift

https://www.instagram.com/p/BbTpvIVHfnI/?taken-by=taylorswift

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News