Odmień dom z Regałką!

Wielbiciele detali, fani dopracowanych szczegółów, ci, którzy wiedzą, że małe jest piękne. Jesteś jednym z nich? Poznaj w takim razie Regałkę – przestrzeń pełną pięknych przedmiotów i małych przyjemności.

Regałka to sklep internetowy, w którym znaleźć można wszystko, czego pragnąca uchwytów dusza zapragnie. Kilkadziesiąt wzorów, wszystkie zróżnicowane ze względu na kolorystykę, wielkość czy materiał wykonania. Dobry design w dobrej cenie. Szukasz kolorowych gałek do szafek dziecięcych, jednobarwnych uchwytów do wnętrz w stylu klasycznym, modeli w fantazyjnych kształtach, a może stylizowanych na retro wzorów? Z łatwością znajdziesz coś, co dopasujesz do swego domu. Jak zapewniają twórcykażda gałka do mebli zmieni wygląd twojego otoczenia, doda mu koloru i życia, wprowadzając do wnętrza niepowtarzalny, przytulny klimat.

c2(2)

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


To, co wyróżnia Regałkę, to z pewnością wysoka jakość materiałów i unikalny design. Gałki są robione ręcznie, a do tego bardzo łatwo i bezpiecznie się je montuje. Jednak to nie wszystko.

Nie wiesz, jak wystroić pokój? Co z czym połączyć? Jakie kolory będą najlepsze? Na stronie internetowej regalka.pl poszukiwacze inspiracji znajdą odpowiedź na nurtujące ich pytania. Regałka chce inspirować kolorem, bawić kształtem i zwalać z nóg designem, a do tego zaskakiwać. Dlatego też w ofercie sklepu już wkrótce pojawią się też haczyki i wieszaki oraz ręcznie odnawiane meble, które idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym wnętrzu.

e1

Nieważne, czy preferujesz styl skandynawski, rustykalny czy nowoczesny. To nie jest też istotne, czy dopiero się wprowadzasz do mieszkania, a może tylko pragniesz zmian, ile masz lat i jaki jest twój zawód. Taki ogrom opcji i inspiracji sprawia, że z pewnością się odnajdziesz. Bo w końcu każdy zasługuje na piękne wnętrze. A co najważniejsze – takie, które odpowiada twemu gustowi! Gotowy na odmianę swoich mebli?

d2

W przypadku zakupów hurtowych Regałka oferuje rabaty. Chętnie współpracuje też ze sklepami meblowymi, architektami i stolarzami.

Więcej informacji na: Facebook.com/regalkapl oraz regalka.pl.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News