Odliczamy dni do premiery „Melodramy” i Open’era ?

Dziewczyna z mokrą głową w basenie

Nadchodząca płyta Lorde jest jednym z najbardziej oczekiwanych albumów roku. Premiera już za kilka tygodni. Jednak nikt się nie spodziewał, że będziemy mogli usłyszeć materiał z  „Melodramy” na żywo i to jeszcze w tym roku!

Ella Marija Lani Yelich-O’Conno, znana lepiej jako Lorde, ma dziś zaledwie 20 lat i jest jedną z najbardziej znanych wokalistek na świecie. Pozycja, jaką osiągnęła w tak młodym wieku, jest zasługą jej niezwykłego talentu oraz naturalności, mieszanki, która gwarantuje sukces i daje nadzieję, że w przemyśle muzycznym cały czas jest miejsce dla prawdziwych artystów.

Fani Lorde od dawna wyczekiwali koncertu wokalistki w Polsce. Wreszcie się doczekali. Już 1 lipca 2017, raptem dwa tygodnie po premierze nadchodzącego albumu, Lorde zagra na Open’erze!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


A co wiemy na temat Melodramy? Album swoją premierę będzie miał 16 czerwca 2017. Za produkcję albumu odpowiedzialna jest Lorde, Jack Antonoff i Frank Dukes. Co więcej, album ten nie schodzi z ust i profili na portalach społecznościowych takich gwiazd jak Diplo, Katy Perry, Taylor Swift, Halsey, Charlie XCX i nawet Aaron Paul z serialu Breaking Bad – wszyscy udostępnili singiel Green Light na swoich kanałach!

Drugim singlem zapowiadającym Melodramę, został utwór Liability, a podczas tegorocznej edycji festiwalu Coachella, artystka wykonała także przedpremiorowo utwór Homemade Dynamite. A wnioskując z wpisu zamieszczonego 30 maja 2017 na Instagramie Lorde, wygląda na to, że już w ten piątek, 2 czerwca 2017 o godzinie 14:00 czasu nowojorskiego, artystka przywita nas z kolejnym utworem!

Album Melodrama możecie zamówić w przedsprzedaży bezpośrednio tutaj: https://UmusicPL.lnk.to/o6zfi. Z kolei osoby zainteresowane występem Lorde na Open’erze, zapraszamy na oficjalną stronę Open’era. Śledźcie też na bieżąco naszą stronę, bo przygotowujemy dla Was niespodziankę związaną z nową płytą.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News