Odkryjcie niebo w sąsiedztwie razem z Foo Fighters ?

Foo Fighters ujawnili kolejną kartę z ich nadchodzącego albumu Concrete and Gold. Po świetnym przyjęciu singla Run (natychmiastowa nominacja do nagrody MTV Video Music Award), Foo Fighters wracają z drugą odsłoną nowej, zapowiadanej na 15 września płyty.

To największa dźwiękowa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy

Któregoś dnia leżałem i obserwowałem gwiazdy – kontynuuje Grohl – i pomyśłałem o nich jako miejscach, na których istnieje życie. Skoro są w swoim sąsiedztwie, to muszą ze sobą współgrać. I tak powstał tytuł utwór, jeszcze bez muzyki. Póżniej powtarzając sobie ten tytuł, muzyka sama pojawiła się w mojej głowie.

Pojawiła się tak szybko, że utwór nagrany został w jedno popołudnie przez Grohla, Taylora Hawkinsa, Nate’a Mendela, Chrisa Shifletta, Pata Smeara i Rami’ego Jaffee. Po jej zarejestrowaniu cały zespół wiedział, że właśnie skompletowali wszystkie kawałki na płytę. Nagrali wielki, rockowy album ze znanym z jazzowo-popowych produkcji Gregiem Kurstinem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Razem z premierą singla, Foo Fighters udostępnili także aplikacje, umożliwiającą każdemu fanowi FF przekształcenie swojego telefonu w narzędzie do odkrywania nieba w okolicy: wejdźcie na stronę https://sky.foofighters.com/ z telefonu, aby stworzyć własną kulistą mapę nieboskłonu wykrywającą konstelację na nocnym niebie. A tymczasem, klikajcie PLAY i oglądajcie teledysk!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News