Categories: muzykanowe

Odkryj ich!

#1 Wildcat! Wildcat!

 

Zespół istnieje od 2012 roku. Tworzy go trio przyjaciół ze szkolnych lat – Jesse Taylor, Michael Wilson i Jesse Carmichael. Ich muzyka powinna zostać doceniona przez fanów indie-popu.

 

 

#2 Floex

 

Tomáš Dvořák aka Floex to kompozytor i producent z Pragi. Jego muzyka jest bardzo charakterystyczna, dzięki unikalnym melodiom i głębokim, niekiedy mrocznym emocjom bijącym z utworów. Floex lubi eksperymentować z interaktywnymi multimediami w muzyce. Pewnie niewielu z Was zdaje sobie sprawę, że ten czeski muzyk zagrał na festiwalu Audioriver w Płocku.

 

#3 Fallgrapp

 

Fallgrapp jest jednym z najbardziej oryginalnych projektów, które niedawno pojawiły się na słowackiej scenie muzycznej. Producent Juraj „ Jureš” Líška stworzył bardzo interesujący album. Miesza różne gatunki muzyczne, tworzy teksty po słowacku i łączy muzykę światowego poziomu z niedocenianą elektroniką.

 

#4 Poprzytula

 

Zespół tworzy Kuba Mitoraj i Alicja Kalinowska. Ich debiutancki krążek pojawił się w maju 2013 roku. Muzyka Poprzytula jest raczej ciężka do sklasyfikowania, jednak zawsze można ją znaleźć w okolicach szerokopojętego gatunku muzyki pop.

 

#5 JÓGA

 

JÓGA to duet Rafała Skowrońskiego i Kamila Łukasiuka. Inspiracje czerpią z muzyki islandzkiej. Wzbudzają wiele emocji swoją unikalną twórczością i ciężko będzie porównywać ich do jakiegokolwiek polskiego zespołu.

 

źródło | https://www.facebook.com/poprzytula , https://www.facebook.com/floex.official , https://www.facebook.com/Fallgrapp

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago