Odkryj ich!

Wildcat! Wildcat!

#1 Wildcat! Wildcat!

wildcat

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zespół istnieje od 2012 roku. Tworzy go trio przyjaciół ze szkolnych lat – Jesse Taylor, Michael Wilson i Jesse Carmichael. Ich muzyka powinna zostać doceniona przez fanów indie-popu.

 

 

#2 Floex

floex

 

Tomáš Dvořák aka Floex to kompozytor i producent z Pragi. Jego muzyka jest bardzo charakterystyczna, dzięki unikalnym melodiom i głębokim, niekiedy mrocznym emocjom bijącym z utworów. Floex lubi eksperymentować z interaktywnymi multimediami w muzyce. Pewnie niewielu z Was zdaje sobie sprawę, że ten czeski muzyk zagrał na festiwalu Audioriver w Płocku.

 

#3 Fallgrapp

fallgrapp

 

Fallgrapp jest jednym z najbardziej oryginalnych projektów, które niedawno pojawiły się na słowackiej scenie muzycznej. Producent Juraj „ Jureš” Líška stworzył bardzo interesujący album. Miesza różne gatunki muzyczne, tworzy teksty po słowacku i łączy muzykę światowego poziomu z niedocenianą elektroniką.

 

#4 Poprzytula

poprzytula

 

Zespół tworzy Kuba Mitoraj i Alicja Kalinowska. Ich debiutancki krążek pojawił się w maju 2013 roku. Muzyka Poprzytula jest raczej ciężka do sklasyfikowania, jednak zawsze można ją znaleźć w okolicach szerokopojętego gatunku muzyki pop.

 

#5 JÓGA

jóga

 

JÓGA to duet Rafała Skowrońskiego i Kamila Łukasiuka. Inspiracje czerpią z muzyki islandzkiej. Wzbudzają wiele emocji swoją unikalną twórczością i ciężko będzie porównywać ich do jakiegokolwiek polskiego zespołu.

 

źródło | https://www.facebook.com/poprzytula , https://www.facebook.com/floex.official , https://www.facebook.com/Fallgrapp

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News