Od teraz korzystanie z ogólnodostępnej toalety może być w pełni higieniczne

toaleta

Od teraz korzystanie z ogólnodostępnej toalety może być w pełni higieniczne

Wielu z nas przed skorzystaniem z publicznej toalety, trzy razy zastanawia się, czy jego potrzeba jest aż tak niewymagająca zwłoki. Nic dziwnego, ogólnodostępne toalety pozostawiają wiele do życzenia. Niektórzy ich użytkownicy potrafią zostawić sobie, delikatnie mówiąc, nieporządek. Na szczęście na rynku pojawiła się możliwość zmiany takiej sytuacji. Ten nowoczesny system utrzymania higieny w toalecie diametralnie odmieni oblicze ogólnodostępnych WC.

Clean Future – bezpieczeństwo w korzystaniu z ogólnodostępnych toalet

Założycielom marki Clean Future bardzo zależało na stworzeniu produktu, który umożliwi nam wszystkim bezpieczne korzystanie z toalet. Bezpieczne czyli wolne od wszelkich wirusów i bakterii. Nikomu nie trzeba mówić, jak istotne ma to w dzisiejszych czasach znaczenie. Nie chodzi już przecież o samą estetykę, ale również zdrowie, a nawet życie.

Firma Clean Future stoi na straży czystości i higieny. Proponuje rozwiązania, które są:

  • ekologiczne i bezpieczne dla środowiska,
  • higieniczne – gwarantują 100% higieny,
  • bezpieczne, ponieważ stanowią 100% ochronę przed bakteriami,
  • automatyczne, czego konsekwencją jest wygoda i komfort użytkowania.

Co istotne, Clean Future to firma polska. Z jej usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Wyrażają oni same pozytywne opinie i zachęcają innych do wypróbowania inteligentnego systemu higieny toaletowej.

Inteligentny system higieny toaletowej

Inteligentny system higieny toaletowej, z całą pewnością każdemu kojarzy się z jakimś futurystycznym rozwiązaniem. I w zasadzie skojarzenie to jest niezwykle celne. Produkt firmy Clean Future jest bowiem połączeniem współczesnych potrzeb z nowoczesnymi rozwiązaniami. Zasadniczym elementem systemu jest specjalna nakładka sedesowa. Posiada ona czujnik ruchu, który uruchamia proces okrycia deski sedesowej jednorazową foliową nawierzchnią. Należy zaznaczyć, że cała czynność odbywa się bezdotykowo. Folia nakładana jest ruchem okrężnym w sposób automatyczny. Zatem zapewnia 100% higienę.

Po skorzystaniu z toalety system odcina zużytą folię i przygotowuje się do nałożenia kolejnej warstwy. Nakładkę instaluje się bezpośrednio na sedesie. W razie potrzeby, w każdej chwili można ją jednak ściągnąć. Co ciekawe, urządzenie nie pozwala na ponowne użycie tej samej folii. Posiada bowiem licznik jej zużycia. Każde skorzystanie z toalety jest bezpieczne i wolne od bakterii i wirusów. Warto podkreślić, że folia jest antystatyczna i nie przywiera do skóry.Więcej informacji z zakresu działania inteligentnej deski sedesowej firmy Clean Future, można uzyskać wchodząc pod adres internetowy: https://cleanfuture.pl/czystosc-i-higiena-w-toalecie/

Gdzie sprawdzą się takie systemy higieny toaletowej?

System higieny toaletowej stworzony przez Clean Future dedykowany jest wszystkim tym osobom, którym zależy na bezpiecznym użytkowaniu toalety. W praktyce, wśród aktualnych klientów firmy są przede wszystkim przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe.

Na higienicznej toalecie zależy coraz większej ilości pracodawców. Toalety w zakładach pracy to miejsca, w których bardzo często dochodzi do przenoszenia wirusów i bakterii, czego konsekwencją są zwolnienia lekarskie. System powoduje, że taki problem po prostu znika. Inteligentne deski sedesowe stosowane są także w toaletach mieszczących się w lokalach gastronomicznych, gabinetach kosmetycznych, przychodniach zdrowia, urzędach, czyli wszędzie tam gdzie z ubikacji korzystają różni ludzie. Jeśli jeszcze nie przekonałeś się co do korzysci z korzystania z systemu, to warto przeczytać artykuł: https://cleanfuture.pl/dlaczego-warto-stosowac-elektryczna-higieniczna-jednorazowa-nakladke-na-sedes/.

Rate this post