Od bezdomnego do modela dzięki Gigi i Kendall

Okazuje się, że marzenia naprawdę się spełniają, a dobre wróżki przybierają postacie topowych supermodelek. John Economou podpisał kontrakt z agencją modeli po przypadkowym spotkaniu z Kendall Jenner i Gigi Hadid.

Odkąd przeniósł się do Los Angeles w wieku 19 lat, każdą noc spędzał na plaży, zaopatrzony jedynie w plecak i parę ubrań na zmianę. Zawsze marzył o zostaniu modelem, dlatego przeniósł się do słonecznej Kalifornii. Los zapragnął mu zatem trochę w tym pomóc i postawił na jego drodze niewyobrażalną szansę. Podczas jednego z jego zwyczajnych dni, podczas których siedział na plaży i obserwował morze, dostrzegł grupkę ludzi, która miała przy sobie mnóstwo jedzenia. Wokół nich zaczęły zlatywać się mewy, dlatego John postanowił je odstraszyć i w efekcie zbliżył się do trójki dziewczyn i jednego faceta.

Okazało się, że to nie kto inny jak sama Kendall Jenner i Gigi Hadid, które kręciły właśnie reklamę. Trzecią osobą był manager Jenner i aktora, Ansela Elgorta. Modelki zamieniły z Johnem parę słów, przekonując go, że nadaje się do roli modela i w efekcie załatwiły mu kontrakt z agencją Two Management, jedną z bardziej topowych w Ameryce. John nie porzucił jednak swojego hipsterskiego stylu bycia, postanowił dalej żyć na ulicach, określając siebie bardziej jako podróżnika, niż bezdomnego. Sam szczęśliwiec wyznał jednak, że jego marzeniem jest znaleźć się na samym szczycie branży modelingowej, razem z Kendall, jest bowiem pewny siebie i święcie przekonany, że będzie w stanie to zrealizować.

2F3FB9FF00000578-3355088-image-a-11_1449867887498

1152902

1152916

John-Economou_portrait_w674,

John-Economou_portrait_w674

john-economou-homeless-model-skater-gigi-hadid-kendall-jenner-main

John-Economou-Wesley-Sun-03-620x868

John-Economou-Wesley-Sun-05-620x443

John-Economou-Wesley-Sun-09-620x868

Kendall-Jenner-Gigi-Hadid-spent-time-together-Monaco-posing_1

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News