Obudź w sobie artystę w MadeByYou

Zasady są proste: farby, ceramika i dużo wyobraźni. Możesz się wyżyć artystycznie, możesz powoli się uczyć. O co chodzi? O dobre miejsce na mapie Warszawy, czyli studio MadeByYou.

„MadeByYou Sam pomaluj ceramikę” spokojnie można nazwać fabryką kreatywności. Wystarczy, że przekroczysz próg studia, a już wiesz, co chcesz. Prezent dla siebie albo bliskiej osoby? Oryginalne dekoracje do domu? Upominek przypominający o świetnym czasie? Urodziny, imieniny, rodzice, walentynki, parapetówka, zakończenie szkoły, ślub, Dzień Matki… Od ilości okazji można dostać zawrotu głowy. Od możliwości form ceramicznych  i farb – milion pomysłów.

made2

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nieważne ile masz lat i jakie są twoje zdolności plastyczne. Szybko przekonasz się, że malowanie ceramiki jest bardzo proste. I wciągające!

MadeByYou to świetna rozrywka dla osób w każdym wieku, miejsce na spędzanie wolnego czasu i spotkania: ze znajomymi, z ukochaną osobą, rodzinne, z dziećmi, firmowe, integracyjne, pomysł na wieczór panieński, baby shower. A może po prostu lubisz rękodzieło? Przekonaj się sam.

made3

Warszawa, ul. Górskiego 6 (dziedziniec Restaura Górskiego). Więcej informacji: http://www.madebyyou.pl/ i http://www.facebook.com/madebyyou.sampomalujceramike

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News