Obsada Star Wars w ekskluzywnej sesji dla Vanity Fair

Dwie fotografie portretowe, kolorowe utrzymane w kolorach brązu. Na pierwszym zdjęciu widać przytulającą się kobietę i mężczyznę. Mężczyzna, po lewej stronie, ma zamknięte oczy, brązowe włosy i siwiejący zarost. Ubrany jest w jasną koszulę i jasnobrązowy płaszcz z kapturem. Kobieta ubrana jest w ciemnobrązowy płąszcz z podniesionym kołnierzem. Włosy ma siwiejące, gładko spięte do tyłu. Na drugim zdjęciu widać dwie kobiety. Po lewej stronie jest młoda kobieta. Blondynka z dwoma koczkami na głowie. Ubrana w musztardową sukienkę w prążki, po prawej stronie jest kobieta z pierwszej fotografii obejmująca i czule przytulająca policzek to głowy pierwszej kobiety.

Vanity Fair postanowiło uczcić 40-lecie sagi Star Wars ekskluzywną sesją zdjęciową. Na zdjęciach zobaczymy bohaterów dobrze już nam znanych oraz tych zupełnie nowych. Autorką zdjęć jest niezwykle utalentowana Annie Leibovitz.

Styl Annie świetnie ukazuje siłę fotografowanych postaci. Sfotografowała ona bohaterów siódmej części sagi Gwiezdnych Wojen – Episode VII: The Last Jedi. Nawet ciemna strona mocy wydaje się niezwykle atrakcyjna.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jednak najwięcej emocji przywołują portrety księżniczki Leii. Carry Fisher, w tej postaci, emanuje niezwykłą siłą i spokojem. Właśnie taką ją zapamiętamy, charakterną i zawsze świetnie ubraną.

Fotografia kolorową ukazująca dwójkę bohaterów Gwiezdnych Wojen. Po lewej stronie siedzi kobieta z gładko związanymi włosami. Ubrana jest w kremowa bluzkę ze sporym dekoltem, jasnoszarą rozpiętą kurtkę i jasne spodnie. Do prawego uda, na brązowych skórzanych pasach, przypiętą ma broń. Po prawej stronie siedzi wielki włochaty stwór - Chewbacca. Wygląda jak wielka małpa. Przez tułów ma przepasany pas z nabojami. Fotografia kolorowa utrzymana w ciemnych kolorach. Na ciemnym tle widać mężczyznę w czarnym stroju z powiewającym czarnym płaszczem. Mężczyzna stoi bokiem, w pozycji walczącej. Prawa ręka, uniesiona w górę trzyma miecz świetlny o czerwonym kolorze. Fotografia kolorowa utrzymana w kolorach brązu. Na zdjęciu widać pięć postaci z filmu Gwiezdne Wojny. Po lewej stronie stoi księżniczka Leia, ubrana w długi, brązowy płaszcz z postawionym kołnierzem, pod spodem ma czarną długą suknię, na głowie ma zaplecione włosy w warkocz, który owinięty jest wokół głowy. Obok niej stoi biały robot z pomarańczowymi okręgami. Robot wygląda jak połączone dwie kulki, z czego głowa jest mniejsza. Następny jest mężczyzna z ciemnymi kręconymi włosami, ubrany w kremową koszulę i ciemną skórzaną kurtkę, spodnie ma ciemnobrązowe, następny jest czarnoskóry mężczyzna z krótkimi czarnymi włosami. Ubrany w kremową koszulę, jasnobrązową skórzaną kurtkę i granatowe spodnie, ma też pasek z prostokątną klamrą. Ostatnia jest niska kobieta, azjatka. Ma ciemne włosy sięgające brody i grzywkę. Na szyi ma brązową chustę, ubrana jest w ropboczy kombinezon w kolorze zgniłej zieleni a przez talię ma przepasany pas z nabojami.

Tekst: Kate Bee

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News