Obrazki malowane słońcem

Każdy z nas próbował kiedyś coś przypalić za pomocą lupy, ale czy ktoś wpadł na to, by wykorzystać ją  do stworzenia obrazów? “Febo” to „pędzel”, za pomocą którego można malować słońcem.

Tegoroczne było obfite w słoneczne dni. Gdy znajdziecie jeszcze trochę światła i wolnego czasu, wybierzcie się na dwór, weźcie deskę, ołówek i uwolnijcie swoją wyobraźnię! Na desce należy zrobić szkic i jechać obiektywem wzdłuż linii. Pozostałą pracę wykona za was słońce.

FEBO-Bring-the-sun-with-you__880

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Febus w wierzeniach rzymskich był patronem sztuki i poezji,  a także bogiem słońca.  Celem twórców „słonecznego” pędzla “Febo” jest wspieranie kreatywności ludzi w tworzeniu wyjątkowych rzeczy. Chcą, aby za pomocą ich urządzenia każdy mógł poczuć się artystą. Ponadto firma ma w swojej ofercie szablony i inne materiały, które mogą okazać się pomocne przy słonecznym malowaniu.

Użycie Feba  jest  dobrym sposobem na spersonalizowanie swoich rzeczy. Tą metodą powstają unikatowe rysunki i prace, które są idealnym pomysłem na prezent. Dzięki pomocy słońca każdy może stać się artystą i tworzyć obrazy jedyne w swoim rodzaju. Co wy na to?

FEBO-Bring-the-sun-with-you3__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you4__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you6__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you8__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you9__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you10__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you11__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you12__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you13__880

tekst | Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News