Obrabuj bank w modnej kominiarce. Czy balaclavy wkrótce podbiją ulicę?

Modelka ubrana w kwiecisty płaszcz i kolorową kominiarkę

Nie od dziś wiadomo, że przestępcy to modni ludzie, a przynajmniej ci pojawiający się w kinie czy popkulturze. Spójrzmy, chociaż na Bonnie i Cylde czy Patricka Batemana z American Psycho, którzy przestępstwa popełniali w świetnym stylu.

Jeżeli chcesz dołączyć do grupy modnych bandytów i potrzebujesz modnego nakrycia głowy, żeby stylowo złamać prawo, to na pewno spodoba Ci się Instagram Cariny Shoshtary. Konto @fashion_for_bank_robbers prowadzone przez tę projektantkę biżuterii z Monachium to zbiór najbardziej wyszukanych propozycji nakryć głowy dla modnych przestępców od masek do modnych ostatnimi czasy kominiarek.

Balaclavy (nie mylić z baklavami!), czyli po prostu kominiarki, to hit mijającej zimy, który można było zobaczyć je nie tylko na wybiegach znanych domów mody, takich jak Gucci czy Calvin Klein, ale też w modzie ulicznej i oczywiście na Instagramie. Jednak, czy ten postmilitarny dodatek ma szansę na dłużej zagościć w świecie mody? Moim zdaniem, w trakcie mroźnych miesięcy daje szansę na dodanie trochę szaleństwa do nudnego zimowego outfitu, składającego się jedynie z płaszcza, a przy okazji porządnie nas dogrzeje. Fajny i pożyteczny? Sami zdecydujcie!

Tekst: Amelia Zajączkowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News