Strona główna art Obiecujemy obiecać ci każdą rzecz. Satyra polityczna Ryana Murphy’ego już we wrześniu...

Obiecujemy obiecać ci każdą rzecz. Satyra polityczna Ryana Murphy’ego już we wrześniu na Netflix

Wybory Paytona Hobarta to pełna zjadliwej satyry czarna komedia pokazująca czego tak naprawdę potrzeba, aby zrobić karierę w polityce.

Payton Hobart (Ben Platt), bogaty uczeń z Santa Barbara w Kalifornii już od siódmego roku życia wiedział, że w przyszłości chce zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Najpierw jednak będzie musiał stawić czoła najbardziej zdradliwemu środowisku politycznemu ze wszystkich: Liceum Saint Sebastian. Aby zostać wybranym na przewodniczącego samorządu, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i nie zboczyć z drogi do sukcesu, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich szkolnych kolegów nie łamiąc przy tym własnych zasad moralnych i nie narażając na szwank swojego wizerunku.

https://youtu.be/6NUcxJYKljM

Wybory Paytona Hobarta to oryginalny serial komediowy Netflixa stworzony i wyprodukowany przez Ryana Murphy’ego, Brada Falchuka i Iana Brennana. W obsadzie znaleźli się Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Rahne Jones, Theo Germaine, David Corenswet, Bob Balaban i Benjamin Barrett.

Pierwszy sezon wyprodukowany przez Fox 21 Television Studios będzie liczył osiem godzinnych odcinków.

Komentarze
Rate this post
Exit mobile version