O KROK OD SŁAWY

 

7614286.3

 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie “O krok od sławyMorgan Neville – zdobywca wielu nagród za reżyserię – rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystów skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki XXI wieku.  

Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce obraz jest zarówno hołdem złożonym głosom, które ukształtowały i wystylizowały muzykę popularną, a także odzwierciedleniem konfliktów, poświęceń i sukcesów tych, których kariera polegała na współbrzmieniu z innymi. Ci utalentowani artyści reprezentują różne style, gatunki i epoki muzyki popularnej, ale każdy może podzielić się swoją niepowtarzalną i bardzo osobistą historią o życiu i karierze w cieniu sław. Z archiwalnymi materiałami filmowymi i niezrównaną ścieżką dźwiękową film “O krok od sławy” może pochwalić się wywiadami z takimi artystami, jak Bruce Springsteen, Stevie Wonder, Mick Jagger czy Sting. Jednakże te światowej sławy postaci sceny muzycznej usuwają się w cień, by artyści drugoplanowi, ich życie i historie zajęły główne miejsce na scenie tego filmu.

 “O krok od sławy” to opowieść nagrodzona Oscarem w kategorii najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny.

 

My już dziś mamy dla was do wygrania 4 podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz 17.06
o godzinie 19:00 w kinie Luna. Wystarczy, że polubicie ten post ( po lewej stronie “Lubię to!“) i skomentujecie konkursowy post na naszym fanpage’u odpowiadając na pytanie: Kto jest reżyserem filmu „O krok od Sławy”?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News